Joel McHale (The Great Indoors, Community), Will & Grace‘in 11. ve son sezonuna konuk olacak 2 bölümlüğüne.

Kaynak


Sol Rodriguez

Sol Rodriguez (Devious Maids) ve Garcia (Tales of the City), tekrar eden rollerle Freeform’un yaklaşan dizisi Party Of Five‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Bernadette Peters (Mozart in the Jungle, The Good Fight, Pennies from Heaven), The CW’nun yaklaşan dizisi Katy Keene’in kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Jesse Williams (Grey’s Anatomy, The Cabin in the Woods), tekrar eden bir rolle Hulu’nun yaklaşan limitli dizisi Little Fires Everywhere‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Cynthia Harris‘in ‘Sylvia Buchman’ karakteriyle Mad About You‘nun Spectrum’da yayınlanacak diriliş sezonu için geri döneceği ve Cloris Leachman‘ın (Raising Hope, Malcolm in the Middle, Phyllis) konuk oyuncu olarak dizide yer alacağı açıklandı.

Kaynak


Richa Shukla, Netflix’in yaklaşan komedisi Never Have I Ever‘ın kadrosuna katıldı.

Shukla, kadrolu oyuncu olarak dizide yer alacak ve dizinin merkez karakteri Devi‘nin Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü’nden mezun olmaya hazırlanan kuzeni Kamala karakterine hayat verecek.

Kaynak


Cynthia Erivo, NatGeo’nun antoloji dizisi Genius’ın yaklaşan 3. sezonunun merkez karakteri olacak olan Aretha Franklin‘e hayat verecek.

Kaynak


Millicent Simmonds (A Quiet Place), Freeform’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Close Up‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Dizinin hikayesi New Jersey’de bulunan ve dışarıdan normal gözüken bir banliyö semtinde geçecek ve Rachel Guyer isimli bir lise öğrencisini merkezine alacak. Rachel’ın yaşadığı yer ile ilgili saklı gerçeği ortaya çıkarmak ve içinde bulunduğu topluluğu alt üst etmek gibi bir görevi var.

Simmonds ise kasabadaki gizemde çok çok önemli bir yerde bulunan Jen isimli bir genç kıza hayat verecek dizide.

Dizinin senaryosu Keith Staskiewicz tarafından yazılacak. Yapımcı koltuğunda ona Peter Nowalk eşlik edecek.

Kaynak


The Expendables ve Universal Soldier film serileri başta olmak üzere beyaz perdede birçok aksiyon filminden yakinen tanıdığımız ünlü İsveçli aktör Dolph Lundgren, CBS’in deneme bölümü onayı verdiği The International isimli dramanın başrol oyuncusu oldu.

Reef Break’in yaratıcısı Ken Sanzel‘in senaryosunu kaleme alacağı dizinin yönetmenliğini ise dünyaca ünlü yıldız Sylvester Stallone üstlenecek.

Lundgren, tek kişilik bir siyah operasyon takımı olarak lanse edilen Anders Soto isimli bir adama hayat verecek dizide. Dünyanın en hassas ve karmaşık sorunlarına asimetrik çözümler bulması için göreve çağrılan Soto için yarı ara bulucu, yarı uluslararası casus diyebiliriz.

Kaynak


Starz, 2018 yılı yapımı Blindspotting filminin uzantı dizisi için çalışmalara başladı. Jasmine Cephas Jones, dizinin başrol oyuncusu olacak ve filmde canlandırdığı Ashley karakterine hayat vermeye devam edecek.

Kaynak


FOX, Nicole Ari Parker‘ın (Time After Time, Empire, Soul Food) başrolde yer alacağı Opus isimli bir müzik soslu aile draması için senaryo siparişi verdi. Senaryosunu Felicia D. Henderson‘ın kaleme alacağı dizinin yapımcılarından biri olacak ayrıca Parker. Yapımcı koltuğunda Parker ve Henderson’a Darryl Taja, Stephen Endelman ve Kara Feifer eşlik edecek.

Opus, klasik ve kentsel müziğin çatışacağı bir dizi olacak. Parker, hikayenin merkezindeki Willie Mae Gray‘e hayat verecek. Willie Mae, Avrupa’nın en ünlü ve tek Afrikalı Amerikalı orkestra şefiyken aniden memleketi Baltimore’a dönmeye karar verecek. Oradaki yeraltı müzik ortamlarında MC (Mikrafon/Seremoni Ustası) sıfatıyla yükselişte olan genç oğluyla olan ilişkisini yeniden inşa etmeye çabalayacak ve bir yandan da memleketindeki dağılan senfoni orkestrasını yeniden inşa etmeye başlayacak.

Kaynak


Shahadi Wright Joseph, Alison Pill ve Ryan Kwanten

Shahadi Wright Joseph, Alison Pill (The Newsroom, The Family), Ryan Kwanten (The Oath, True Blood), Melody Hurd, Javier Botet ve Percy Hynes White (The Gifted) kadrolu oyuncu olarak; Derek Phillips (Friday Night Lights, Shooter) ise tekrar eden bir rolle Amazon’un 2 sezonluk onay verdiği antoloji türündeki korku dizisi Them‘ın ‘Them: Covenant’ isimli ilk sezonunun başrol oyuncuları oldular.

Percy Hynes White

Derek Phillips

Kaynak


Jasmine Mathews (Sweetbitter, Heathers), The Rookie’nin 2. sezonunun 20 Ekim’de yayınlanacak olan 4. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Hampton Fluker (Shades of Blue), Prodigal Son’ın 21 Ekim’de yayınlanacak olan 5. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Poppy Drayton (The Shannara Chronicles), Charmed‘ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Drayton, Macy‘nin dışarıda karşılaştığı yaralı ve korkmuş durumda olan Abigael isimli bir cadıya hayat verecek dizide ve ilk olarak sezonun 3. bölümünde karşımıza çıkacak.

Kaynak


David Arquette

David Arquette (Scream film serisi, Cleaners) ve Dave Foley (Spun Out, Dr. Ken, How to Be a Gentleman), Carter‘ın 2. sezonuna konuk olacaklar.

Dave Foley

Kaynak