Rachel Skarsten (Reign, Lost GirlBirds of Prey), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Batwoman‘ın kadrosuna katıldı.

Skarsten dizide Alice isimli kötü bir karaktere hayat verecek. Alice karakteri, “Eğer Batwoman’ın bir Joker’i olsaydı bu Alice olurdu.” şeklinde lanse ediliyor. Manyak ve büyüleyici arasında gidip gelen bir yansıması olduğu söyleniyor.

Kaynak


American Horror Story’nin 9. sezonu için Emma Roberts ile anlaşma sağlandığı ve Roberts’ın karakterinin sevgilisini canlandırmak üzere 2014 Kış Olimpiyatları’nda serbest stilde gümüş madalya kazanan İngiltere doğumlu Amerikalı kayakçı Gus Kenworthy‘nin kadroya dahil edildiği açıklandı.

Kaynak


Ginnifer Goodwin (Once Upon a Time, Big Love), CBS All Access’in yaklaşan bilim kurgu türündeki antoloji dizisi The Twilight Zone‘un bir bölümünün başrol oyuncusu olacak.

James Frain

Söz konusu bölümde Gotham, The White Queen, Intruders ve The Tudors gibi dizilerden yakinen tanıdığımız James Frain ile The Get Down, Gotham ve New Amsterdam gibi dizilerden hatırlanabilecek Zabryna Guevara da yer alacak.

Zabryna Guevara

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak 1

Kaynak 2


Emily Deschanel (Bones), tüm sezona yayılacak olan tekrar eden bir rolle Animal Kingdom’ın 4. sezon kadrosuna katıldı.

Deschanel, J‘in annesi Julia‘nın eski en yakın arkadaşı olan ve hapisten yeni çıkan Angela karakteri ile karşımıza çıkacak dizide.  Angela, iyileşme sürecinde olan bir uyuşturucu bağımlısı, manipülatif ve kavgacı bir kadın olarak tarif ediliyor.

Kaynak


Anna Camp (Good Girls Revolt, True Blood, The Mindy Project), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan, Bradley Whitford’un başrolde yer alacağı isimsiz komedi dizisinin başrol oyuncularından biri oldu.

Camp, Ginny isimli garsonluk yaparak ailesinin geçimini sağlayan boşanmış bir anneye hayat verecek dizide. Ginny ayrıca kilise korosunda piyano çalıyor ve koronun fiili şefi konumunda.

Kaynak


Cassandra Scerbo (Make It or Break It), tekrar eden bir rolle ABC’nin yaklaşan dizisi Grand Hotel’in kadrosuna dahil oldu.

Scerbo, otelde konaklayan bir Amerikan futbolu takımının profesyonel amigosu ve otel personellerinden olan çok şanslı biriyle bir yakınlık kurmasının ardından otelde kalmaya karar veren Vanessa isimli bir kadına hayat verecek dizide.

Kaynak


Adwin Brown (Heathers), tekrar eden bir rolle You’nun 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Kodi Smit-McPhee (Gallipoli), CBS All Access’in yaklaşan draması Interrogation‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Thomas Mitchell Barnet (Wayne), kadrolu oyuncu olarak; Asha Bromfield (Riverdale) ise tekrar eden bir rolle Netflix’in yaklaşan dizisi Locke & Key‘in kadrosuna katıldılar.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Rachel Naomi Hilson (Rise, The Good Wife), Carl Lumbly (Alias, Supergirl, Cagney & Lacey) ve Akira Akbar, This Is Us’ın 3. sezon kadrosuna dahil oldular.

Hilson ve Akbar tekrar eden rollerle; Lumbly ise konuk oyuncu olarak dizide boy gösterecek.

Kaynak


Jane Seymour (Let’s Get Physical, Hooten & the Lady, Live and Let Die), Jacqueline Bisset (Dancing on the EdgeJoan of Arc, Nip/Tuck) ve Paul Reiser (Mad About You, Red Oaks, Married), tekrar eden rollerle The Kominsky Method’un 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Joel McHale

Joel McHale (Community, The Great Indoors) ve Michael Trucco (Disjointed, Fairly Legal, Battlestar Galactica), The Rookie’ye konuk olacaklar.

Michael Trucco

Kaynak


Allison Tolman (Good Girls, Downward Dog, Fargo), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Emergence‘ın başrol oyuncusu oldu.

Tolman karakter merkezli olarak ilerleyecek dizide bir şerife hayat verecek. Tolman’ın karakteri, gizemli bir kaza yerinde bulduğu hafızası yerinde olmayan bir çocuğu evine alacak. Soruşturma ilerledikçe Tolman’ın karakteri hayal ettiğinden daha büyük bir komploya doğru sürüklenmeye başlayacak.

Gizem ve gerilim ögelerini harmanlayacak olan dizinin yaratıcı ve yapımcı ikilisi ise Kevin (Probably) Saves the World ve Reaper dizilerinin de yaratıcıları olan Michele Fazekas – Tara Butters ikilisi olacak.

Kaynak


Ella Rae Peck (The Looming Tower, Feed the Beast, Gossip Girl) ve Zach Roerig (The Vampire Diaries, Friday Night Lights), God Friended Me’nin 3 Mart 2019 tarihinde yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacaklar.

Zach Roerig

Kaynak


Octavia Spencer (Red Band Society, Mom), Black-ish’in 5. sezonuna konuk olacak.

Spencer, sezonun 26 Şubat’ta yayınlanacak olan 14. bölümünde karşımıza çıkacak.

Kaynak


Malin Akerman (Billions, Trophy WifeChildrens Hospital), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan suç draması Prism‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Prism, tek bir cinayet davasını birden fazla bakış açısıyla inceleyecek. Akerman, zeki, tutkulu, amansız ve empati yapabilen Rachel Lewis isimli bir kamu avukatını canlandıracak dizide.

Daniel Barnz, deneme bölümünün senaryosunu kaleme alacak ve yönetmenliğini üstlenecek. Ayrıca Carol MendelsohnJulie Weitz ve Ben Barnz ile birlikte yapımcı koltuğunda oturan isimlerden biri olacak Daniel Barnz.

Akerman’a ek olarak Chicago P.D., Underground ve Justified gibi dizilerden anımsanabilecek Mykelti Williamson‘ın da dizinin kadrosunda yer alacağı ve Yargıç Henley karakterine hayat vereceği açıklandı.

Kaynak 1

Kaynak 2


Chad Michael Murray (One Tree Hill, Sun Records, Chosen, Dawson’s Creek), tekrar eden bir rolle Riverdale’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Lyndie Greenwood (Sleepy Hollow, Nikita, Star), The Expanse’ın 4. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Stephen Merchant

Stephen Merchant (Hello Ladies, Extras), Sheridan Smith (Cleaning UpBlack WorkCillaMrs Biggs) ve Jaime Winstone (Dead Set), BBC One’ın yaklaşan draması The Barking Murders’ın başrol oyuncuları oldular.

Suç draması türündeki dizi 3 bölümden oluşacak ve çekimlerine ilkbahar aylarında başlanacak. Dizinin senaryosunu Neil McKay ve Jeff Pope beraber kaleme alacak. Yapımcı koltuğunda bu ikiliye Lucy Richer ve Serena Cullen gibi isimler eşlik edecek.

Merchant, Stephen Port isimli bir seri katil ve tecavüzcüyü canlandıracak dizide. Smith, Port’un ilk kurbanı Anthony Walgate‘in annesi Sarah Sak; Winstone ise Jack Taylor isimli bir başka kurbanın kız kardeşi olan Donna Taylor karakterleriyle karşımıza çıkacaklar dizide.

Sheridan Smith

Jaime Winstone

Kaynak