Meagan Tandy

Meagan Tandy (UnReal, Teen Wolf, Jane by Design), Nicole Kang (You) ve Camrus Johnson, The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Batwoman‘ın kadrosuna katıldılar.

Nicole Kang

Camrus Johnson

Üçlünün canlandıracağı karakterler ise şunlar:

Tandy: Sophie Moore

Kang: Mary Hamilton (Ruby Rose’un karakteri Kate Kane’in üvey kız kardeşi)

Johnson: Luke Fox

Kaynak


Griffin Gluck (Back in the Game, Red Band SocietyPrivate Practice) kadrolu oyuncu olarak; Steven Williams (Supernatural, The Chi, 21 Jump Street) ise tekrar eden bir rolle Netflix’in yaklaşan dizisi Locke & Key‘in kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Rob Benedict (Supernatural, Felicity, Threshold), NCIS: New Orleans’ın 5. sezonuna konuk olacak.

Benedict’i 12 Şubat 2019 tarihinde yayınlanacak olan sezonun 14. bölümünde izleyeceğiz.

Kaynak


Curran Walters

Curran Walters (Titans, Game of Silence, Too Close to Home) ve Andrew Santino (I’m Dying Up Here, Mixology), CBS’in yeni komedisi Fam’in 14 Şubat 2019 tarihinde yayınlanacak olan 6. bölümüne konuk olacaklar.

Andrew Santino

Kaynak


Bradley Whitford (Trophy Wife, Studio 60 on the Sunset Strip, The West Wing), NBC’nin deneme bölümü onayı verdiği isimsiz komedi dizisinin başrol oyuncusu oldu.

Tek kamera yöntemiyle çekilecek dizinin senaryosunu Lesley Wake Webster kaleme alacak. Jason Winer ise deneme bölümünü yöneten isim olacak. Bu ikili ayrıca dizinin yapımcılığını da üstlenecek. Dizi onayı aldığı takdirde Whitford da yapımcılardan biri olacak.

Huysuz bir Ivy League müzik profesörüyken kırsalda bir kilisede koro yönetmeni olmayı kabul etmek gibi bir hata yapan bir adamı canlandıracak dizide.

Kaynak