Chris D’Elia (Undateable, Whitney, Alone Together), tekrar eden bir rolle You’nun 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Sara Rue (Impastor, Rules of Engagement, Eastwick), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Prism‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Aasif Mandvi (The Brink, Shut EyeJericho), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Evil‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Karen David (Galavant, Legacies, Once Upon a Time), Fear The Walking Dead’in 5. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Adan Canto (Designated SurvivorBlood & Oil, Second Chance), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Hypnotist’s Love Story‘nin erkek başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Sean Kleier (Odd Mom OutHappyish) ve Greg Keller, YouTube Premium’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan It’s A Man’s World‘ün kadrosuna katıldılar.

Kleier, Erin Darke‘ın karakteri Emma‘nın erkek kardeşi Ben karakterine hayat verecek dizide. Keller ise Emma’nın kocası Oscar karakterini canlandıracak.

Kaynak


Leon Thomas (Insecure, Satisfaction), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Woman Up‘ın kadrosuna dahil oldu.

Thomas, Phoebe ve Liz’in genç komşuları Jeff karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Nicole Sun, FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Richard Lovely’nin kadrosuna katıldı.

Sun, Richard‘ın kibar ve güzel komşusu Lindsay karakterine hayat verecek dizide. Lindsay, yeni boşanmış bir anne ayrıca.

Kaynak


Russell Hornsby (GrimmLincoln HeightsHaunted), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Lincoln‘ün başrol oyuncusu oldu.

Denzel Washington ve Angelina Jolie‘nin başrolde yer aldığı 1999 yılı yapımı The Bone Collector filminden uyarlanacak olan dizide Washington’ın canlandırdığı Lincoln Rhyme karakterine hayat verecek Hornsby.

Söz konusu film de Jeffery Deaver‘ın aynı isimli roman serisinden uyarlanmıştı. Dizinin senaryosunu ise VJ Boyd ve Mark Bianculli beraber kaleme alacaklar. Deneme bölümünün yönetmenliğini Seth Gordon üstlenecek. Boyd ve Bianculli’ye yapımcı koltuğunda Avi NirAlon ShtruzmanPeter Traugott ve Rachel Kaplan gibi isimler eşlik edecek.

Kaynak


Alex Sawyer (Get Shorty), Harlots’un 3. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


 

Siobhan Finneran (Happy Valley, Downton Abbey, Benidorm) ve Hannah John-Kamen (Killjoys, The Tunnel), Netflix’in yaklaşan draması The Stranger‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Cara Buono (Stranger Things, Mad Men, Person of Interest), God Friended Me’nin 24 Mart 2019 tarihinde yayınlanacak olan 18. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Michael Sheen (Masters of Sex), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Prodigal Son‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Senaryosunu Chuck ve Deception dizilerinin yaratıcısı olarak tanıdığımız Chris Fedak ile Sam Sklaver‘ın birlikte kaleme alacağı polis dramasının yönetmenliğini Lee Toland Krieger üstlenecek.

Hikaye, Malcolm Bright isimli bir adamı merkezine alacak. Malcolm’ın bir yeteneği var. Katillerin kafalarının nasıl çalıştığını ve nasıl düşündüklerini biliyor. Neden mi? Çünkü ‘Cerrah‘ adıyla nam salan babası Martin Whitly, en kötü katillerden biriydi. Bu sebeple Bright, en iyi cinayet psikologu olarak ün yaptı ve New York Polis Departmanı’na suçları çözmesi ve katilleri yakalaması için yardımcı olmaya başladı. Bu sırada manipülatif bir anne, can sıkıcı bir şekilde normal bir kız kardeş ve kendisiyle hala bağ kurmaya çalışan adam öldürmeye meyilli bir babadan oluşan aile sorunlarıyla da uğraşmak zorunda elbette Bright.

Sheen, Martin Whitly karakterine hayat verecek dizide. Martin, zeki, varlıklı, karizmatik bir adam. Ayrıca 20’den fazla kişiyi öldürmüş olan yırtıcı bir sosyopat. Martin, yüksek profilli hastalara bakan bir cerrah ve sadık bir aile babasıymış eskiden.

Dizinin kadrosuna daha önce katılan isimler ise Lou Diamond Phillips (Longmire, Stargate Universe), Aurora Perrineau (Chasing Life) ve Frank Harts (Billions, The Patholmuştu.

Kaynak


Walton Goggins (Justified, The Shield, Vice Principals, Six), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi The Unicorn‘un başrol oyuncusu oldu.

Tek kamera yöntemiyle çekilecek olan komedinin senaryosunu Bill Martin ve Mike Schiff birlikte kaleme alacaklar. Yapımcı koltuğunda bu ikiliye Aaron KaplanDana HonorWendi Trilling ve Peyton Reed gibi isimler eşlik edecek.

Hikaye, yeni dul kalmış bir adamı merkezine alacak. Goggins tarafından canlandırılacak karakter, hayatının en zor senesini geçirdikten sonra hayatına devam etme konusunda istekli, 2 kız çocuğu babası, özverili ve iyi kalpli bir adam olarak tarif ediliyor. Arkadaşları onu yeniden birileriyle çıkmaya başlaması için ikna ediyor. Randevu denizinde taze bir ürün olduğunu idrak edip bunun şokunu yaşıyor. Kızlarını tek başına büyütme ve buluşma havuzuna dalma konularında eşit derecede hazırlıksız olduğunu fark ediyor.

Kaynak