abc

abc

fox

fox

nbc

nbc

Sen git o kadar diziyi iptal et sonra ne yap? Tabii ki yeni dizilerle çık karşımıza. :) Eh biz de yeni bir yayın döneminde yine iptal edilmesi muhtemel bir sürü yeni diziye alışmaya başlayalım değil mi ya..? :)
Buyurun önümüzdeki dönem karşımıza çıkacak yeni dizilere :(
Yazı çok uzun olduğu için ikiye böldüm.
Altta ABC, Fox, NBC‘nin yeni dizilerini bulacaksınız. Bir sonraki yazıda da CBS, The CW ve SciFi’ın yeni dizileri var.)

Cougar Town

Cougar Town

 

Cougar Town (ABC)Scrubs‘ın yaratıcısı Bill Lawrence‘ın pilot bölümünü yazdığı ve yapımcılığını üstlendiği bir sitcom. Başrolde Courteney Cox oynuyor. 40’ına gelmiş, yeni boşanmış, ergen oğluyla birlikte yaşayan, başarılı bir iş, başarısız bir aşk hayatı olan bir “panter kadın”ın* yaşantısından eğlenceli kesitler. (tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor.)

 

The Deep EndThe Deep End

 

 

The Deep End (ABC)Los Angeles’ta bir avukatlık bürosunda 4 genç yeni avukatın pişmesi. Bakalım, örnekleri arasında kendine nasıl bir yer edinecek. (tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor.)

 

 

eastwickEastwick

 

Eastwick (ABC)”The Witches of Eastwick” filminin uyarlaması. Aynı adama aşık 3 kadın ve işin içinde biraz da büyü var. Başrollerden birinde x-men filmlerinin Mystique’i rolüyle gönlümü kazanan Rebecca Romijn var. Sanki bir charmed havası var. (tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor.)

 

 

flash forward
Flash Forward

 

 

Flash Forward (ABC)Dizi hakkında şimdiden bolca haber ve tanıtım filmi geldi 22dakika’ya.

 

 

The ForgottenThe Forgotten

 

 

The Forgotten (ABC)Polisin peşini bıraktığı ve kurbanın kim olduğu bilinmeyen davalara koşturan ama polis olmayan amatör bir ekip. (tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor.)

 

 

HankHank

 

Hank (ABC)Başarılı ve zengin bir işadamı bir anda bütün varlığını ve işini kaybedince, kendinin ve ailesinin hayat standartlarını düşürmeleri gerekir. Sitcom’un başrolünde Frasier olarak tanıdığımız Kelsey Grammer var. (tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor.)

 

 

Happy TownHappy Town

 

Happy Town (ABC)Küçük bir kasabada 7 yıl önce gerçekleşen çocuk kaçırma olayları, yeni bir çocuk kaçırma davası ile yine gündeme geliyor.80’lerin İkiz Tepeler(Twin Peaks)‘ini özleyenlere. ;) (tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor.)

 

 

The MiddleThe Middle

 

The Middle (ABC)Scrubs‘ın Hizmetli’si (Janitor) Neil Flynn baba, Everybody Loves Raymond‘ın Debra’sı Patricia Heaton anne… 3 çocukları var. Komedi dizinin tanıtımında anne için “ülkenin ortasında, ortadirek bir ailenin, orta yaşına varmak üzere olan annesi” denince insan ister istemez “malcolm in the middle“ı hatırlıyor. (tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor.)

 

Modern FamilyModern Family

 

Modern Family (ABC)Frasier ve Just Shoot Me’nin yapımcılarından 3 farklı ailenin hayatlarını ele alan sözde belgesel ;) . Başrollerden birinde Al bundy olarak gönüllerimizde taht kurmuş olan Ed O’Neill yine bir baba rolünde. (tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor.)

 

 

VV

 

 

V (ABC)80’lerde bir dönem, gecelerimizin vazgeçilmezi Ziyaretçiler’in yeni uyarlaması. (tanıtım filmi resmi sitesinde izlenebiliyor.)

 

 

 

GleeGlee

 

 

Glee (Fox)Genç ve idealist bir öğretmenin, okulun şov korosunu adam edip ülke çapında bir yarışmaya sokma çabası üzerine müzikal bir komedi. Bu da tanıtım filmi.

 

 

 

 

Past LifePast Life

 

 

Past Life (Fox)İnsanların önceki yaşamlarına ait hatıralarını kazıyıp çıkaran ve bu hayatlarındaki suçları çözen bir reenkarnasyon dizisi. Bu da tanıtım filmi.

 

 

 

Human TargetHuman Target

 

 

 

Human Target (Fox)Mark Valley‘i en son Fringe‘de, Chi McBride‘ı da Pushing Daisies‘de izlemiştik. Bu kez DC Comics’in aynı isimli çizgiromanından uyarlanan dizide izleyeceğiz. Bol aksiyon içeren dizide, Christopher Chance serbest çalışan bir güvenlik uzmanı ve hayatlarının tehlikede olduğunu düşünen kişilerce kiralanıyor. Bu da dizinin 3 dakikalık tanıtım filmi.

 

 

 

 

Sons of TucsonSons of Tucson

 

 

 

 

Sons of Tucson (Fox)Dizide, 3 zengin ufaklık, Reaper‘dan tanıdığımız Tyler Labine‘ın canlandırdığı Ron Snuffkin isimli uyanık bir sahtekarı gerektiğinde babalarıymış gibi davranması için kiralıyorlar. Diziden 1:07 dakikalık bir sahne için tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

The Cleveland ShowThe Cleveland Show

 

 

The Cleveland Show (Fox)Seth MacFarlane‘den önce “American Dad!” sonra “Family Guy” ve şimdi de “The Cleveland Show” :) Family Guy’daki komşu Cleveland Brown’ın maceralarını içeren bir spinoff. Bu da tanıtım filmi.

 

 

BrothersBrothers

 

 

Brothers (Fox)Rocky filmlerinin Apollo’su Carl Weathers‘ın babayı canlandırdığı zenci ailede, pek yakın olmayan iki erkek kardeşten biri eski bir amerikan futbolu yıldızı, diğeri de bir girişimci. Sitkomdan 1 dakikalık bir sahne için tıklayabilirsiniz.

 

 

100 Questions100 Questions

 

 

100 Questions (NBC)Hayatı boyunca “Doğru adam”ı bulmaya çalışan Charlotte Payne, kendini bir çöpçatan firmasında 100 soruluk bir testi yanıtlarken bulur. her soru için hayatından farklı örneklerle gelmektedir. Komedide, hafif bir How i met your mother havası var sanki. Bu da tanıtım filmi.

 

 

CommunityCommunity

 

Community (NBC)Bu yarım saatlik komedide de Jeff adında çenebaz bir avukatın, diplomasının iptal edilerek, kendini bir devlet okulunda birçok yaştan birçok sorunlu başka acaip tip ile birlikte okur bulması konu alınıyor. Başrolde Joel McHale yer alırken, Chevy Chase de yan karakterlerden birini canlandırıyor. Bu da tanıtım filmi.

 

Day OneDay One

 

Day One (NBC)Az sayıda insanın kurtulduğu dünya çapında bir felaket sonucu hayatta kalıp, yeni yaşantılarını düzene sokmaya çalışan bir grup insanın yaşadıkları ve ne olduğunu çözmeye çalışmaları konu ediliyor. Dizinin yaratıcısı da Heroes, Lost ve Alias dizilerinin yapımcı ve yazar kadrosunda yer almış olan Jesse Alexander. 2010 Ocak’ında yayına girmesi beklenen dizinin henüz bir tanıtım filmi yok ama kamera arkası görüntüleri paylaşımda.

MercyMercy

 

 

Mercy (NBC)Yeni bir hastane dizisi, ancak bu kez kahramanlarımız hemşireler. Onların yaşantıları ve bakış açıları ön planda. Bu da tanıtım filmi.

 

 

 

ParenthoodParenthood

 

Parenthood (NBC)Dört yetişkin kardeşin, ebeveyn olmanın iyi/kötü/eğlenceli yanlarını paylaşması, birbirlerine destek olmaları/takışmaları ve bir yandan da kendi anne babalarıyla başa çıkmaları üzerine kurulu bir yapım. 1989 yılının aynı isimli sinema filmini dizi olarak uyarlama çalışması. Bizleri Peter Krause‘ye kavuşturacak. Bu da tanıtım filmi.

 

TraumaTrauma

 

 

Trauma (NBC)Trauma için tıpla ilgili bir aksiyon dizisi diyebiliriz. Dizinin kahramanları olan “travma ekibi”, San Francisco’nun her yerine yetişen özel bir acil yardım ekibi. Hayat kurtarmak için her türlü tehlikeye ve heyecana atılıyorlar. Bu da tanıtım filmi.

 

 

– * panter kadın (cougar woman) : Kendinden genç erkeklere (özellikle 30 yaş altındakilere) ilgi duyan orta yaşlı kadınlara ABD ve Kanada’da takılan isim.