Jane Leeves (Hot in Cleveland, Frasier, The Resident), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan isimsiz komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Hannah Simone‘un geleneksel olmayan Hint ailesinden ilham alacak olan diziden ilk olarak şurada bahsetmiştik.

Leeves, Hannah’nın annesi Caroline karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Lenora Crichlow (Deception, A to Z, Back in the GameBeing Human), HBO’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Avenue 5‘ın kadrosuna katıldı.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Megalyn Echikunwoke (Damien, House of Lies, The 4400), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Sisters uyarlaması isimsiz dizinin başrol oyuncularından biri oldu.

Echikunwoke, orijinal dizide Antonia Prebble tarafından canlandırılan Edie karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


James Remar (Dexter, Black Lightning, The Path) ve Gloria Reuben (Mr. Robot, ER, Cloak & Dagger), tekrar eden rollerle Showtime’ın yaklaşan draması City On A Hill‘in kadrosuna dahil oldular.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Ashleigh LaThrop (The Kominsky Method, Sirens), Desmin Borges (You’re the Worst), Farrah Mackenzie ve Christopher Denham (Billions, Manhattan, One Dollar), Amazon’un yaklaşan dizisi Utopia‘nın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Camille Hyde (American Vandal) ve Lucien Laviscount (Snatch, Scream Queens), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Katy Keene‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Nathan Lane (Modern Family, American Crime Story, The Good Wife), Showtime’dan dizi onayı alan Penny Dreadful’un uzantı dizisi Penny Dreadful: City of Angels‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Rekha Sharma (Battlestar Galactica, The 100, V), tekrar eden bir rolle Facebook Watch’ın yaklaşan dizisi Limetown‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Matthew Barnes (Atlanta), tekrar eden bir rolle Strange Angel’ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Mary Elizabeth Ellis – Tawny Newsome

Mary Elizabeth Ellis (The Grinder, Perfect Couples, Santa Clarita Diet) ve Tawny Newsome, ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Woman Up‘ın başrol oyuncuları oldular.

Liz ve Phoebe, kızları liseden mezun olmak üzere olan 2 anne. İkisi de erken yaşta anne olmuşlar ve an itibariyle 35 yaşındalar. Bu mezuniyet yolu boyunca kızlarını evden uğurlamak üzere çok çalışıyor ikilimiz. Akabinde de hiç sahip olamadıkları gençliklerini telafi etmek için hazır hale geliyorlar.

Ellis, Liz karakterine hayat verecek dizide. Newsome ise Phoebe karakterini canlandıracak.

Gabrielle Elyse

Bu ikiliye dizide Phoebe’nin kızı Angela rolünde Gabrielle Elyse, Liz’in kızı Grace rolünde Abby Quinn ve Phoebe’nin annesi Edna rolünde Kym Whitley (Young & Hungry) eşlik edecek.

Abby Quinn

Kym Whitley

Dizinin senaryosunu Zoe Lister-Jones kaleme alacak. Jones, ayrıca yapımcılık ve yönetmenlik de yapacak dizide. Yapımcı koltuğunda ona Liz MeriwetherJason Winer ve Jon Radler da eşlik edecek.

Kaynak