Kablolu kanalların kalitesini hepimiz biliyoruz, dizilerini severek izliyoruz. İşte bu kablolu kanallardan birisi olan ve genellikle en iyi komedileri çıkaran FX 2014 Temmuz’unda bizleri bu tatlı romantik komedi ile tanıştırdı. Buyurun hep beraber You’re The Worst‘u tanıyalım:

YAYIN BİLGİLERİ

Tür: Romantik Komedi

Bölüm sayısı: 10

Kanal: FX (2. sezon için komedi dizilerini yayınlayan kardeş kanal FXX’e taşındı.)

Onay Durumu: 13 bölümden oluşacak 2. sezon onayı aldı.

KONU

Dizi, ilişki konularında kötü olan Jimmy ve Gretchen’in ilişkilerini konu alıyor. Bir düğün ile diziye başlanıyor ve ikilimiz de bu düğünde tanışıyorlar. Düğün kimin derseniz, Jimmy’nin eski sevgilisi Becca’nın. Jimmy düğünde çıkardığı olay yüzünden damat ve kankaları tarafından kapının önüne atılıyor.  Jimmy dışarıda dikilirken, düğün için getirilen mutfak robotu sanarak çaldığı hediye paketi elinde bir şekilde Gretchen çıkageliyor ve sonrasında hem kendilerine hem de birbirlerine zararlı bu çift’in aralarında gelişen olayları izliyoruz.

İlk Karşılaşma

KARAKTERLER

Jimmy

vlcsnap-2015-08-28-21h04m11s876

Manchester’ın varoş kısmından gelen bir İngiliz. Yazdığı kitabı neredeyse hiç satmayan, henüz başarıyı yakalayamamış bir yazar.


 

Gretchen

vlcsnap-2015-08-28-21h04m46s840

Oldukça dağınık bir yaşam sürdüren -ki ilerleyen bölümlerde evini görünce anlayacaksınız- halkla ilişkiler uzmanı. Oldukça güzel ve eğlenceli esas kızımız.


 

Lindsay

vlcsnap-2015-08-28-21h05m07s576

Jimmy’nin eski sevgilisi Becca’nın kardeşi ve Gretchen ile çok yakın arkadaşlar.


 

Edgar

vlcsnap-2015-08-28-21h04m57s219

Jimmy’nin ev arkadaşı. Eski bir asker ve gazi.

FRAGMAN

 

YAZARIN SON SÖZÜ

Önerdiğim herkesten olumlu geri dönüşler aldığım bu güzide, içinde pek de romantizmin olmadığı romantik komediyi meraklısı olan olmayan herkese şiddetle öneriyorum. 20 dakikalık bölümlerden oluştuğu için çok kısa sürede bitirilebiliyor. İzlerken çok eğleneceğinizi düşünüyorum, bittiğinde devamını isteyeceksiniz emin olun. Umarım tanıtımdan memnun kalmışsınızdır, herkese iyi seyirler dilerim.