Vanessa Williams (Ugly Betty, Daytime DivasDesperate Housewives, 666 Park Avenue), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Happy Accident‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Williams, tıp öğrencisi olan oğluyla birlikte yaşayan ve otelde şarkıcılık yapan bir anneye hayat verecek dizide.

Kaynak


Matt Lauria (Kingdom, Parenthood, Friday Night Lights), tekrar eden bir rolle Apple’ın yaklaşan komedisi Dickinson‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Ali Ahn (The Path, Billions, The Breaks), tekrar eden bir rolle Netflix’in yaklaşan draması Raising Dion‘un kadrosuna katıldı.

Kaynak


Sasha Lane (American Honey), Amazon’un yaklaşan dizisi Utopia‘nın başrol oyuncularından biri oldu. Jessica Hyde’ı canlandıracak.

Kaynak


David Strathairn (The Expanse, Billions, Alphas), CBS All Access’in yaklaşan draması Interrogation‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


ABC, New Girl dizisinden tanıdığımız Hannah Simone‘un geleneksel olmayan Hint ailesinden ve Hannah ile babası arasındaki ilişkiden ilham alacak isimsiz bir komedi dizisi için deneme bölümü anlaşmasına vardı.

Simone’un senarist ve yapımcılardan biri olacağı ve aynı zamanda başrol oyuncusu olarak dizide boy göstereceği açıklandı. Tek kamera yöntemiyle çekilmesi planlanan dizinin diğer yapımcıları ise New Girl’ün yapımcıları arasında yer alan Matt Fusfeld ve Alex Cuthbertson olacak.

Hannah Simone, 1980 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da dünyaya gelmiş. Babası Hintli bir göçmen. Annesi ise Alman, İtalyan ve Güney Kıbrıs kökeni de bulunan bir İngiliz.

Kaynak


Gabriel Byrne (In TreatmentSecret State, Maniac) ve Elizabeth McGovern (Downton Abbey), Fox Networks ve Canal+ ortak dizisi War of the Worlds‘ün başrol oyuncularından ikisi oldular.

Dizinin açıklanan diğer başrol oyuncuları ise şunlar: Léa DruckerAdel BencherifGuillaume Gouix (Les Revenants), Stéphane Caillard (Marseille, Genius), Daisy Edgar Jones (Cold Feet) ve Natasha Little (ThirteenBreathless, The Night Manager).

Guillaume Gouix

Stéphane Caillard

Natasha Little

Kaynak