Alexandra Daddario (White Collar, ParenthoodBaywatchSan AndreasThe Layover), CBS All Access’in yaklaşan dizisi Why Women Kill‘in kadrosuna katıldı.

Daddario’yu 2018 yılında geçecek hikayede ana karakterimiz Taylor‘ın sevgilisi Jade karakteriyle izleyeceğiz dizide.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Alfie Allen (Game of Thrones, Close to the Enemy) ve Ash Hunter (The Secret Agent), Harlots’un 3. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Bellamy Young (Scandal, Scrubs, Dirty Sexy Money), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Prodigal Son‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Young, Malcolm Bright karakterinin annesi Jessica Whitly karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Maddison Jaizani (Into the Badlands, Versailles) ve Alex Saxon (The Fosters, Finding Carter), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan isimsiz Nancy Drew dizisinin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Adriana Barraza (The StrainBabel), Penny Dreadful’un uzantı dizisi Penny Dreadful: City Of Angels‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Vincent Rodriguez III (Crazy Ex-Girlfriend), tekrar eden bir rolle Insatiable’ın 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Thomas Lennon (The Odd Couple, Sean Saves the World, Lethal Weapon), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Richard Lovely‘nin başrol oyuncusu oldu.

Lennon, Richard Lovely karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Natasha Leggero (Another Period, DiceBurning LoveAre You There, Chelsea?), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Broke‘un başrol oyuncularından biri oldu.

Çoklu kamera yöntemiyle çekilecek dizinin senaryosunu Alex Herschlag kaleme alacak. Yönetmenliğini Victor Gonzalez üstlenecek. Yapımcı koltuğunda Herschlag ve Gonzalez’e Jennie Snyder UrmanJaime CamilGuillermo RestrepoGonzalo Cilley gibi isimler eşlik edecek.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Miguel, aşırı zengin bir ailenin oğlu. Bugüne kadar ailesinin sağladığı güven fonundan gelen parayla geçimini sağlamış. Derken babası para musluğunu kapatır. Bunun üzerine de Miguel ve karısı Elizabeth, Elizabeth’in yakın olmadığı kız kardeşi Jackie’nin yanına taşınırlar.

Leggero, Elizabeth karakterine hayat verecek dizide. Miguel karakterini Jane the Virgin dizisinden tanıdığımız Jaime Camil, Jackie karakterini ise NCIS dizisinden tanıdığımız Pauley Perrette canlandıracak.

Jaime Camil

Pauley Perrette

Kaynak 1

Kaynak 2

Kaynak 3


Jennifer Morrison (Once Upon a TimeHouse M.D., How I Met Your Mother), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Under the Bridge‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Senaryosunu Rina Mimoun‘un kaleme alacağı dizinin deneme bölümünü Victoria Mahoney yönetecek. Yapımcı koltuğunda Mimoun ve Mahoney’ye Jerry BruckheimerJonathan Littman ve KristieAnne Reed eşlik edecek.

Hikaye, Caitlin Lanchaster isimli bir cerrahı merkezine alacak. Caitin’in eşi ve arkadaşlarıyla birlikte yürüttüğü tıbbi çalışma bir skandalla sarsılır. Caitlin bu vesileyle ayağa kalkar ve hem evliliğini hem de çalışmayı onarmak için ipleri eline alır.

Morrison, Caitlin karakterine hayat verecek dizide.

Dizinin açıklanan bir diğer başrol oyuncusu ise Falling Water, Nightflyers ve Black Box dizilerinden tanıdığımız David Ajala olmuştu.

David Ajala

Kaynak 1

Kaynak 2


Arrested Development’ın 15 Mart 2019 tarihinde izleyiciyle buluşacak 5. sezonun 2. yarısı öncesi sürpriz bir haber geldi: Cobie SmuldersTaran Killam çifti, birden fazla bölümle diziye konuk olacaklar. İkili, Jeffrey Tambor‘ın karakteri George Bluth Sr. ve Jessica Walter‘ın karakteri Lucille Bluth‘ın gençliğine hayat verecekler dizide.

Bu hamleyle dizide bir nevi oyuncu değişikliği yaşanmış olacak. Çünkü söz konusu karakterlerin gençliklerine dizinin 4. sezonunda Seth Rogen ve Kristen Wiig hayat vermişti.

Kaynak