Katja Herbers (Westworld, Manhattan, Manhunt: Unabomber), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Evil‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

The Good Wife, The Good Fight ve BrainDead’in yaratıcıları Michelle KingRobert King çiftinin elinden çıkacak bir doğaüstü drama olan Evil’de Kristen Benoist isimli bir adli psikologu canlandıracak Herbers. Kristen, kilise tarafından kiralanan iki adamla güçlerini birleştirecek ve birlikte açıklanamayan olaylar hakkında rapor edilen vakaları değerlendirmeye alacaklar.

Kaynak


Liza Lapira (9JKL, Cooper Barrett’s Guide to Surviving LifeDon’t Trust the B—- in Apartment 23), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Hypnotist’s Love Story‘nin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Veronica Mars’ın diriliş sezonu, bir eski oyuncusunu daha bünyesine kattı. Ken Marino, daha önce canlandırdığı Vinnie Van Lowe karakteriyle geri dönecek.

Kaynak


Kennedy McMann

Kennedy McMann, The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan isimsiz Nancy Drew dizisinin başrol oyuncusu oldu.

McMann’in liseden yeni mezun olmuş olan 18 yaşındaki Nancy Drew karakterini canlandıracağı dizinin kadrosuna Charmed dizisinden anımsanabilecek Leah Lewis‘in de katıldığı açıklandı.

Leah Lewis

Kaynak


Nicki Micheaux (Good Trouble, Animal KingdomLincoln Heights), tekrar eden bir rolle Chicago P.D.’nin 6. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Grey’s Anatomy ve You’re the Worst dizilerindeki konuk oyunculuklarından anımsanabilecek Caitlin McGee, NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Bluff City Law‘ın kadın başrol oyuncusu oldu.

Karakter merkezli bir hukuk draması olarak lanse edilen Bluff City Law’ın senaryosunu The Brave’in yaratıcısı Dean Georgaris kaleme alacak. Georgaris’e yapımcı koltuğunda David Janollari ve Michael Aguilar eşlik edecek.

Kaynak