Sharon Stone – Cynthia Nixon – Finn Wittrock

Sharon Stone (Agent X, Mosaic, Basic Instinct film serisi), Cynthia Nixon (Sex and the City), Finn Wittrock (American Horror Story), Jon Jon Briones, Charlie Carver (Desperate Housewives, Teen Wolf), Judy Davis (Feud), Harriet Harris (Desperate Housewives), Hunter Parrish (Weeds, Good Girls Revolt, Quantico), Amanda Plummer ve Corey Stoll (The Strain, House of Cards, The Romanoffs), Netflix’in yaklaşan dizisi Ratched‘ın kadrosuna katıldılar.

Charlie Carver

Judy Davis

Hunter Parrish

Corey Stoll

Kaynak


Riley Voelkel (The Originals, The Newsroom), Starz’ın yaklaşan suç draması Hightown‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Sarah Shahi (ReveriePerson of InterestThe L Word), tekrar eden bir rolle Showtime’ın yaklaşan draması City On A Hill‘in kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


DeWanda Wise ve Jessica Williams

DeWanda Wise (She’s Gotta Have It, Shots Fired, Underground) ve Jessica Williams, CBS All Access’in yaklaşan bilim kurgu türündeki antoloji dizisi The Twilight Zone‘un bir bölümünün başrol oyuncusu olacaklar.

Söz konusu bölümde Lucinda Dryzek, Jefferson White (Yellowstone, Blindspot) ve Jonathan Whitesell (Beyond, The 100) de yer alacak.

Jonathan Whitesell

Kaynak


Bernard White (Kidding, Silicon Valley), tekrar eden bir rolle Claws’ın 3. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Phillip Rhys (Survivors, Nightflyers, Nip/Tuck), tekrar eden bir rolle Freeform’un yaklaşan dizisi The Perfectionists‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Omar Metwally (The Affair, Mr. Robot), Tracy Ifeachor (Quantico, Legends of Tomorrow, The Originals), Hyo Joo Han, Emilia Schüle (Berlin Station) ve Gabrielle Scharnitzky, USA Network’ün yaklaşan dizisi Treadstone‘un kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Heather Graham (Scrubs, Bliss, Californication), ABC’nin deneme bölümü siparişi verdiği Liane Moriarty‘nin en çok satanlar arasına giren The Hypnotist’s Love Story isimli kitabından uyarlanacak olan aynı isimli dizinin başrol oyuncularından biri oldu.

Graham’ın aynı zamanda yapımcı olarak da yer alacağı dizinin senaryosunu Katie Wech kaleme alacak. Yapımcı kadrosunda Wech ve Graham dışında David Hoberman, Todd Lieberman ve Laurie Zaks gibi isimler de yer alacak.

Kaynak