Anna Paquin (True Blood, Bellevue, Alias Grace), The Affair’ın final sezonu kadrosuna katıldı.

Final sezonunda hikayesinde büyük bir zaman atlaması yapacak olan dizide Paquin, Joanie Lockhart karakterinin yetişkin haline hayat verecek.

Kaynak


Matthew Modine (Proof, Weeds, Stranger Things), CBS’in deneme bölümü anlaşmasına vardığı casusluk/gerilim draması Surveillance‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Lesley Ann Warren (In Plain Sight, Will & Grace, Desperate Housewives), The Cool Kids’e konuk olacak.

Kaynak


Brian J. Smith (Sense8, SGU Stargate Universe) ve Jeremy Irvine, USA Network’ün Jason Bourne filmlerinin uzantı dizisi Treadstone‘un başrol oyuncuları oldular.

Bilindiği üzere 2002 yılında The Bourne Identity ile başlayan Jason Bourne karakterinin maceraları 2004 yılında The Bourne Supremacy, 2007 yılında The Bourne Ultimatum ve 2016 yılında Jason Bourne filmleriyle devam etmişti Oscarlı aktör Matt Damon‘ın liderliğinde beyaz perdede. Bir de içinde Jason Bourne karakteri olmayan Jeremy Renner‘ın başrolde yer aldığı The Bourne Legacy isimli bir uzantı film yapılmıştı 2012 yılında.

2019 yılı içerisinde çekimlerine başlanacak söz konusu dizi projesi de tıpkı The Bourne Legacy filmi gibi içinde Jason Bourne karakteri olmayan bir orijinal hikayeyi anlatacak. Dizinin yapımcılığını Ramin BahraniBen Smith ve Jeffrey Weiner üstlenecek. Bahrani ayrıca dizinin ilk bölümünün yönetmenliğini de yapacak.

Kaynak


Rachael Stirling

Rachael Stirling (Detectorists, The Bletchley CircleCapital) ve Angela Griffin (The Detail, Brief Encounters), Rob Lowe‘ın başrolde olduğu ITV’nin yaklaşan suç draması Wild Bill‘in kadrosuna katıldılar.

Angela Griffin

Çekimlerine başlanan dizinin kadrosuna dahil olan diğer isimler ise şunlar: Tony Pitts (Jamestown, Peaky Blinders), Bronwyn James (Harlots), Anjli Mohindra (Bodyguard, Paranoid), Steffan Rhodri, Divian Ladwa (Detectorists), Anthony Flanagan (Versailles, The Village, Shameless) ve Vicki Pepperdine (High & Dry, Camping).

Tony Pitts

Anjli Mohindra

Anthony Flanagan

Kaynak