God Friended Me’de ismi dillerden düşmeyen gizemli karakter Henry Chase‘e 13 Reasons Why, Rogue ve Trauma gibi dizilerden tanıdığımız Derek Luke‘un hayat vereceği açıklandı.

Luke’u ilk kez dizinin sezon finalinde göreceğiz.

Kaynak


Izzy Diaz (Telenovela, Snowfall), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi From Riches‘ın (Eski adıyla: Broke) kadrosuna katıldı.

Diaz, Jaime Camil‘in karakteri Miguel‘e sonuna kadar sadık bir asistan, şoför ve arkadaş olan Luis isimli bir adamı canlandıracak dizide.

Kaynak


Leo Howard (Freakish, Santa Clarita Diet) ve Alicia Coppola (Jericho, The Nine Lives of Chloe King, Shameless), tekrar eden rollerle CBS All Access’in yaklaşan dizisi Why Women Kill‘in kadrosuna dahil oldular.

Howard’ı 1980’li yıllarda geçecek olan hikayede izleyeceğiz. Lucy Liu’nun karakteri Simone‘un bir arkadaşının oğlu olan ve aynı zamanda Simone’un düzenlediği partilerde garson olarak çalışan, Simone’a da delicesine yanık olan, 18 yaşında, yakışıklı bir genç olan Tommy karakterine hayat verecek dizide Howard.

Coppola’yı ise 1960’lı yıllarda geçecek hikayede Ginnifer Goodwin’in karakteri Beth Ann‘in komşusu Sheila rolünde izleyeceğiz.

Diziyle ilgili daha önce çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Rules of Engagement, Aliens in America ve Second Chance dizilerinden tanıdığımız Adhir Kalyan, CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi To Whom It May Concern‘ün kadrosuna katıldı.

Kalyan, daha önce kadroya katıldığı açıklanan Raymond Ablack‘ın yerine kadroya dahil oldu.

Başrollerini Michael Angarano (The Knick, I’m Dying Up Here, Will & Grace) ile Briga Heelan‘ın (Ground Floor, Great News, Undateable) paylaşacağı komedinin kadrosunda yer alacağı açıklanan diğer isimler ise şunlar: Michael Cassidy (The O.C., People of Earth, Men at Work), Taylor Dearden (Sweet/Vicious, American Vandal) ve Ana Villafañe.

Michael Angarano

Briga Heelan

Michael Cassidy

Taylor Dearden

Ana Villafañe

Dizi, yıllar önce sıradan hayatını tersine çevirmek için bir girişim olarak kendisine yazdığı meydan okuma listesini gerçekleştirmek için arkadaş grubunun yardımıyla yola çıkan bir adamı merkezine alacak.

*Angarano, dizinin söz konusu merkez karakteri Evan‘a hayat verecek.

*Heelan, Evan ile üniversite yıllarından beri en yakın 2 arkadaş olan Kate karakterini canlandıracak. Kate, özgür ruhlu, boşanmış bir kadın. Onun için Evan’ın hayatının aşkı diyebiliriz.

*Kalyan, Kate’in lise yıllarından en yakın arkadaşı olan Tanner karakterini canlandıracak. O da Kate’e aşık.

*Cassidy, Evan’ın lise yıllarından bir arkadaşı olan Kellen karakterine hayat verecek. Kellen için her şey çalışmaktan ibaret. Her zaman için soğukkanlı, sakin ve derli toplu biri.

*Dearden, Evan’ın iş arkadaşı Croz karakterini canlandıracak. Alaycı ve şakacı biri.

*Villafañe ise Evan’ın liseden eski bir arkadaşı olan Lea Carter karakterine hayat verecek. Lea, şimdilerde bir ilkokul öğretmeni.

Kaynak 1

Kaynak 2

Kaynak 3


Karla Souza

Karla Souza (How to Get Away with Murder), Amazon’un 8 bölümlük dizi onayı verdiği, gerçek bir olaydan esinlenilerek senaryolaştırılacak olan El Presidente isimli dramanın başrol oyuncularından biri oldu.

FIFA’nın (Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği) 2015 yılında patlak veren yolsuzluk skandalını anlatacak olan dizinin diğer 2 başrol oyuncusu olarak ise Andrés Parra ve Paulina Gaitán (Narcos, The River) belirlendi.

Paulina Gaitán

Hikaye, 150 milyon dolarlık bir rüşvet anlaşmasının kilit adamı haline gelen önemsiz bir Şili futbol kulübünün başkanının (Parra) bakış açısından izleyiciye aktarılacak. Perde arkasında Latin Amerika, ABD ve Avrupa’da yer alan birçok şehre uzanacak olan skandal dünyayı derinden sarsacak.

Kaynak