John Corbett (United States of Tara, Sex & Drugs & Rock & Roll, Sex and the City, Northern Exposure), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Rebel‘in erkek başrol oyuncusu oldu.

Corbett, Katey Sagal‘ın karakteri Rebel’in 10 yıllık kocası Grady Bello karakterine hayat verecek dizide. İyi bir adam olduğunu düşünen Grady, Rebel’in 3. kocası ve en uzun ilişkisi konumunda. Çiftin Ziggie isimli bir evlatlık kızları bulunuyor. Diğer insanlar Grady’yi patolojik bir yalancı olarak tanımlasalar da Rebel ona aşık. Asla büyümeyen, büyüleyici, yaramaz ve seksi kötü çocuk imajına sahip olan Grady’nin bu imajını destekleyen vintage bir Mustang’i de mevcut.

Kaynak


Jaime Ray Newman

Jaime Ray Newman (Eastwick, Veronica Mars, Midnight, Texas), tekrar eden bir rolle Deputy’nin kadrosuna dahil oldu. Ayrıca model Alexis Ren‘in de konuk oyuncu olarak dizide gözükeceği açıklandı.

Alexis Ren

Kaynak


Swoosie Kurtz (Man with a Plan, Mike & Molly, Pushing Daisies, Sisters), FOX’un 2020-2021 sezonu için dizi onayı verdiği Call Me Kat isimli komedinin başrol oyuncularından biri oldu.

BBC dizisi Miranda’dan uyarlanacak olan ve Mayim Bialik‘in başrolde yer alacağı dizinin açıklanan ilk ismi Carla olmuştu.

Kurtz, Bialik’in karakteri Kat’in annesi Sheila karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


Dave Annable (Red Band Society, 666 Park Avenue, Brothers & Sisters), This Is Us’ın 4. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


The 100’ün uzantı dizi projesinin kadrosuna 3 isim katıldı: Iola Evans, Adain Bradley ve Leo Howard (Why Women Kill, Freakish, Santa Clarita Diet).

Orijinal dizideki hikayenin başlangıcının 97 yıl öncesinde geçecek olan isimsiz uzantı dizi, The 100’ın 7. ve son sezonunda bir bölüm olarak karşımıza çıkacak ve beğenilmesi halinde kanaldan projeye dizi onayı çıkacak.

Kaynak


Gerald McRaney

A Million Little Things’te mini bir oyuncu değişikliği yaşandı. Dizinin ilk sezonunun 4. bölümünde Lenny karakterine hayat veren Gerald McRaney‘den rolü Paul Guilfoyle‘un (CSI, Colony, The Good Fight) devraldığı ve ilk olarak bu hafta yayınlanacak olan bölümde karşımıza çıkacağı açıklandı.

Paul Guilfoyle

Kaynak


Karen Obilom (Games People Play), tekrar eden bir rolle Doom Patrol’un 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Elizabeth Bowen (No Tomorrow), tekrar eden bir rolle Syfy’ın yaklaşan dizisi Resident Alien’ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Eric Balfour

Eric Balfour (Haven, 24, Conviction) ve Janet Varney (You’re the Worst, Stan Against Evil, Burning Love), Netflix’in yaklaşan komedisi Country Comfort‘un kadrosuna katıldılar.

Janet Varney

Balfour, Katharine McPhee‘nin karakteri Bailey’nin erkek arkadaşı Boone karakteriyle karşımıza çıkacak dizide. Varney ise Eddie Cibrian‘ın karakteri Beau’nun kız arkadaşı Summer karakterini canlandıracak.

Kaynak


Paul Adelstein (Girlfriends’ Guide to Divorce, I Feel Bad, Prison Break), Medina Senghore (Happy!) ve Gina Gallego (Crazy Ex-Girlfriend, Shooter, Flamingo Road), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The President Is Missing‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


John Carroll Lynch (American Horror Story, One Dollar, Crawford), ABC’nin 2020-21 sezonu için dizi onayı verdiği drama dizisi The Big Sky‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Rebecca Field (The Client ListOctober Road), S.W.A.T.’ın 3. sezonunun 4 Mart’ta yayınlanacak olan 14. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Krysten Ritter

Don’t Trust the B—- in Apartment 23‘nin yaratıcısı Nahnatchka Khan ile başrol oyuncularından biri olan Krysten Ritter, yeniden bir araya geliyorlar. Henüz ismi ve yayıncı kuruluşu belli olmayan kara komedi türündeki yeni dizinin Netflix, Amazon, FX/Hulu ve HBO Max’ten bir tanesine satılması planlanıyormuş.

Angela LaManna‘nın da eş senarist olarak projede yer alacağı açıklanırken hikayenin Charles Varady’nin çok yakında yayımlanacak olan Serial Killer Anonymous isimli kitabından uyarlanacağı açıklandı.

Ritter, potansiyel dizide bir seri katile hayat verecek.

Kaynak