Joan Cusack

Joan Cusack (Shameless, What About Joan, A Series of Unfortunate Events) ve Mary Holland (Blunt Talk, Veep), tekrar eden rollerle Homecoming’in 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Mary Holland

Kaynak


Patrick Sabongui (The Flash, Beyond, The Art of More) ve Brendan Taylor (The Arrangement), tekrar eden rollerle Netflix’in yaklaşan draması Firefly Lane‘in kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Morfydd Clark (His Dark Materials, Patrick Melrose, Love & Friendship), The Lord of the Rings’in dizi projesinin kadrosuna dahil oldu. Genç Galadriel’i oynayacak.

Kaynak


Keena Ferguson, tekrar eden bir rolle Sistas‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Luis Jose Lopez (American Heiress), tekrar eden bir rolle SEAL Team’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Danica Curcic (The Mist, Kriger, Bron/Broen), Netflix’in Danimarka yapımı yaklaşan draması Equinox‘un başrol oyuncusu oldu.

Equinox 1985 isimli podcastten uyarlanacak olan dizinin yaratıcısı Tea Lindeburg. Yönetmenliğini Søren Balle‘nin üstleneceği dizinin yapımcı kadrosunda Piv Bernth ve Dorthe Riis Lauridsen gibi isimler yer alıyor.

Doğaüstü gerilim türündeki karakter merkezli dramanın çekimlerine başlanmış durumda. 6 bölümden oluşacak dizinin kadrosunda Viola Martinsen, Lars Brygmann (Dicte, Borgen) ve Hanne Hedelund (Borgen) gibi isimler de yer alıyor.

1999 yılında kız kardeşi ve onun tüm sınıf arkadaşları açıklanamayan bir şekilde ortadan kaybolan ve bu olaydan çok etkilenen Astrid (Curcic) isimli genç bir kadını merkezine alacak dizi. Hikaye, 1999 yılı ve günümüz arasında ileri geri giderek akacak.

Kaynak


Kevin James

Netflix, Eylül ayı başlarında The King of Queens ve Kevin Can Wait dizilerinden tanıdığımız Kevin James‘in başrolde yer alacağı The Crew isimli bir komedi dizisi için dizi onayı vermişti. 10 bölümden oluşacak olan çoklu kamera yöntemi ile çekilecek olan dizinin kadrosuna yeni oyuncular katıldı:

Gary Anthony Williams (I’m Sorry, The Soul Man), Dan Ahdoot (Cobra Kai), Freddie Stroma (UnReal, Time After Time), Sarah Stiles (Get Shorty, Billions) ve Jillian Mueller.

Bir NASCAR garajında geçecek olan dizide James’i ekip şefi rolünde izleyeceğiz. Takımın sahibi geri çekilip takımı kızına bırakınca James’in karakteri kendini bir anda yeni patronunun ekibi modernize etmek amacıyla işe aldığı milenyumlu, kendinden emin teknikerlerle bir arada çalışırken buluyor.

Stroma, takımın yarış arabasının son 5 yıldır sürücülüğünü yapan, karizmatik ama zeki olmaktan çok uzak bir adam olan Jake karakterine hayat verecek dizide. Mueller ise takımın yeni patronu Catherine karakterini canlandıracak.

Jeff Lowell, dizinin senaristi, yapımcısı ve yürütücüsü olacak. James, Jeff Sussman ve Todd Garner da dizinin yapımcıları arasında yer alacaklar.

Kaynak