3 sene önce The Royals ile dizi işine giren E!, bizleri bu sene ikinci yeni dizisiyle tanıştırdı: The Arrangement

5 Mart 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan dizimizin mutfağında Jonathan Abrahams bulunuyor. Şimdiye kadar 6 bölümü yayınlanan dizinin ilk sezonu 10 bölüm sürecek. Henüz ikinci sezon hakkında bir haber yok.

KONU

Megan Morrison’ın en büyük hayali ünlü bir oyuncu olmaktır; bunun için oyunculuk eğitimi almıştır ve film seçmelerine gitmektedir. Fakat şans bir türlü yüzüne gülmemiştir. Oyunculuk yapamadığından, kendi geçimini sağlamak için garson olarak çalışmaktadır. Bir gün ünlü bir yıldız olan Kyle West’in başrolünde olduğu filmin seçmelerine gider ve hayatı hiç tahmin etmediği bir şekilde değişir. Önce filmde oynamak için seçilir, ardından ilk görüşte kendisine aşık olan Kyle West’ten evlenme teklifi alır. Kyle West çok popüler bir film yıldızıdır fakat hayatında bazı zorluklar ve tehlikeler vardır. Megan hayallerindeki hayatı elde etmek üzeredir; ama bu hayatın getirdiği bir sürü zorluk karşısına çıkacaktır.

KARAKTERLER VE OYUNCULAR

Megan Morrison (Christine Evangelista)

Hayallerinin peşinde koşan Megan, garsonluktan ünlü bir film yıldızı olma yoluna girmiştir. Azimli ve oyunculuğa önem veren bir insandır; girdiği her rolün altından kalkacak güveni vardır. Yeni bir dünyaya girmiştir fakat bu dünyanın her an onun elinden kayıp gitme tehlikesi vardır; bu yüzden daima tetikte yaşamalıdır. Hayatında saf duygulara yer yoktur.

Oyuncuyu The Walking Dead ve Chicago Fire dizilerindeki kısa rollerinden hatırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

Kyle West (Josh Henderson)

Ünlü bir film yıldızıdır; başarıdan başarıya koşar. Son olarak Hollywood Bulvarı‘na ismini yazdırmıştır.  Megan’ı görür görmez çok etkilenmiştir ve onunla hemen evlenmek ister. Yıldız olmanın getirdiği bazı kısıtlamalardan zaman zaman bunalır.

Oyuncuyu Dallas dizisinden hatırlayabilirsiniz.

 

 

 

Terence Anderson (Michael Vartan)

Kyle’ın menajeri olan şirketin baş ismidir. Aynı zamanda film yapımcılığı da yapar. Çıkarına göre çalışır, kimsenin gözünün yaşına bakmaz. Onun için önemli olan kendi kazancıdır.

Oyuncuyu Alias, Hawthorne, Bates Motel ve Satisfaction dizilerinden hatırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Deann Anderson (Lexa Doig)

Terence’ın eşi ve onun şirketteki ortağıdır. Oyuncu seçimlerini yapar. Terence ile zaman zaman ters düşüp, kendi dediğinin yapılması için uğraşır. Onun da en fazla önemsediği şey kendi çıkarıdır. Kyle’ın medya gözünde kötü gözükmemesi için uğraşır.

Oyuncuyu ArrowContinuum ve Andromeda dizilerinden hatırlayabilirsiniz.

SON SÖZ

The Royals’ı çok sevdiğim için kanala karşı sempatim oluştu; bu yüzden ikinci dizisine de bir bakmak istedim. Çok fazla beklentide olmadığım için diziden de memnun kaldım. Siz de benim durumumdaysanız çok beklenti yükseltmeden izleyebilirsiniz. Onun dışında oyuncularına ve ya konusuna bir sempati duyduysanız çok beklenti yükseltmeden deneyebilirsiniz. Başladığı gibi giden, kafa yormayan ve güzel bir pembe dizi. İzlerken oyuncularını da çok kolay bir şekilde sevebilirsiniz.

İzleyecek olanlara iyi seyirler.

TANITIM FRAGMANI