Kether Donohue (You’re the Worst), NBC’nin denme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Like Family‘nin kadın başrol oyuncusu oldu.

Donohue dizide Aubrey karakterine hayat verecek.

Kaynak


Patti LuPone (Penny Dreadful, American Horror Story, Oz), Mom’ın 5. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Alex Karpovsky (Girls), Amazon’un yaklaşan dizisi Homecoming‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Nelson Franklin (Black-ish, Veep, New Girl), Jessica Chaffin (Man with a Plan, Veep, Search Party) ve Leonard Ouzts, NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Abby’s‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Yusuf Gatewood (The Originals), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi In Between Lives‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


SMILF’in ilk sezonunda tekrar eden bir rolle karşımıza çıkan Raven Goodwin, 2. sezon için kadrolu oyuncu mertebesine yükseltildi.

Kaynak


Catalina Sandino Moreno (The Affair, Falling Skies, American Gothic), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Salvage‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Ben Lawson (Designated Survivor, Doubt) ve Mark L. Young (Ten Days in the Valley, The Comeback), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan False Profits‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Michael Beach

Michael Beach (The 100, The Client List, Pitch), Frances Turner (The Gifted, The Exes) ve Aubin Wise, ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan, Amirah Vann’ın başrollerden birinde yer alacağı isimsiz polis dramasının kadrosuna katıldılar.

Frances Turner

Aubin Wise

Turner ve Wise, dizinin merkezinde yer alacak 5 kız kardeşten ikisi olan Lena ve Serena karakterlerine hayat verecek. Beach ise Amirah Vahn’ın karakteri Ella‘nın kocası Langston Grave karakterini canlandıracak.

Kaynak 1

Kaynak 2


Justin Johnson Cortez, ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Staties‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Kimrie Lewis (Scandal, Chasing Life) ve Jake Choi, ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Single Parents‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Angel Laketa Moore (ER), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Rel‘in kadrosuna katıldı.

Moore dizide Rel‘in en yakın arkadaşı Tiffany karakterine hayat verecek.

Kaynak


Shea Buckner, ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Get Christie Love‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Denyse Tontz

Denyse Tontz (The Fosters, Incorporated), Anne Winters (Tyrant, Wicked City, The Fosters) ve Bryan Craig (Valor), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Grand Hotel‘in kadrosuna katıldılar.

Anne Winters

Bryan Craig

Tontz, Demián Bichir‘in karakteri Gonzalo Cardenas‘ın hayatını babasını etkilemeye ve aile işini öğrenmeye adamış, güzel, akıllı ve sadık kızı Paloma karakterine hayat verecek ve dizinin başrol oyuncularından biri olacak.

Winters, Ingrid isimli çalışmayı sevmeyen ve kısa yoldan zengin olma yolları arayan güzel bir otel çalışanını canlandıracak.

Craig ise Gonzalo‘nun kendisine sürekli karşı gelen hovarda oğlu Javi karakterine hayat verecek.

Kaynak 1

Kaynak 2


Ian Harding

Ian Harding (Pretty Little Liars) ve Jose Pablo Cantillo (Taken, The Walking Dead, Sons of Anarchy), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan, Katie Holmes’ün başrolde yer alacağı isimsiz FBI dramasının kadrosuna katıldılar.

Jose Pablo Cantillo

Kaynak


Brooke Elliott (Drop Dead Diva), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan isimsiz komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Tek kamera yöntemi ile çekilecek dizinin senaryosunu Bobby Bowman kaleme alacak. Hikaye, zihinsel hastalığa sahip bir baba ile çocukluğunu geçiren Bowman’ın gerçek hayatından izler taşıyacak. Farklılıklarına rağmen direnmeyi bırakmayan ve beklenmedik yerlerde mutluluğu bulan bir aileyi merkezine alacak.

Elliott, söz konusu ailenin annesi Keri-Ann karakterine hayat verecek.

Kaynak