Emmanuelle Chriqui (Entourage, Cleaners, Shut Eye, Murder in the First), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan The Passage‘ın kadrosuna katıldı.

Chriqui dizide Mark-Paul Gosselaar‘ın karakteri Brad Wolgast‘ın eski karısı olan Dr. Lila Kyle karakterine hayat verecek.

Kaynak


Don Johnson (Blood and OilNash BridgesMiami Vice), FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Daddy Issues‘un erkek başrol oyuncusu oldu.

Johnson dizide Erin Foster‘ın karakteri Andi‘nin zampara babası Roman karakterini canlandıracak.

Kaynak


Ser’Darius Blain (Jane by Design, Survivor’s Remorse), The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Charmed’ın yeniden çevrim dizisinin başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


John Noble (Fringe, Sleepy Hollow, Elementary), The Blacklist’in 5. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Geoff Stults (Enlisted, The Finder, October Road), Showtime’ın deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Ball Street‘e konuk olacak.

Kaynak


Ray Fisher, kadrolu oyuncu olarak;  Rhys Wakefield, Michael Greyeyes (Fear the Walking Dead) ve Jon Tenney (The Closer, Major Crimes, Scandal) ise tekrar eden rollerle True Detective’in 3. sezon kadrosuna katıldılar.

Rhys Wakefield

Michael Greyeyes

Jon Tenney

Kaynak


 

Andy Karl (Law & Order: Special Victims Unit), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Staties‘in erkek başrol oyuncusu oldu.

Matt Partney ve Corey Evett‘in senaristliğini ve yapımcılığını üstleneceği, Rob Bowman‘ın yönetmenliğini yapacağı, Michael Seitzman‘ın da yapımcıları arsında yer alacağı Staties, suç-gizem türünde bir dizi olacak.

Kaynak


Kosha Patel (Mary + Jane, Girlboss) ve Kapil Talwalkar, ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan False Profits‘in kadrosuna katıldılar.

Kapil Talwalkar

Dizinin senaryosu Kayla Alpert tarafından kaleme alınacak. Alpert’a yapımcı koltuğunda Jason Reed ve Sabrina Wind eşlik edecek.

Dizi, çok katmanlı bir kozmetik ürünleri pazarlama firmasında çalışan ve bu işte yükselmek için kıyasıya mücadele eden, Arizona’da bir kenar mahallede yaşayan bir grup kadını merkezine alacak.

Kaynak