Annaleigh Ashford (Masters of Sex), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Three Rivers‘ın başrol oyuncusu oldu.

I Hate My Teenage Daughter dizisinin yaratıcıları Sherry Bilsing-Graham ve Ellen Kreamer tarafından kaleme alınacak Three Rivers, tek kamera yöntemi ile çekilecek. Dizinin yapımcılığını da üstlenecek olan ikili ayrıca Friends, Joey ve The New Adventures of Old Christine dizilerinde de yapımcı olarak beraber çalışmıştı. Deneme bölümünün yönetmenliğini ise Tristram Shapeero üstlenecek.

Three Rivers, New York’ta lüks bir otelde çalışmak üzere yıllar önce ailesinin Texas’ta bulunan çiftliğini terk eden ve yıllar sonra baba ocağına geri dönen Rebecca (Ashford) karakterini merkezine alacak. Rebecca, kovboy babasından çiftliğin mülkiyetini alacağına dair söz alınca eve geri döner ve büyük şehirde öğrendiği taktikleri kullanarak gösterişsiz çiftliklerini modernize etmeye başlar. Elbette bu vizyonu kardeşlerine de geçirmek zorundadır ve bu oldukça zor olacaktır. Bu sırada babası Beau hayat değiştirecek bir aile sırrını açıklar ve işler daha da zorlaşır.

Kaynak