survivors_remorse (1)Daha önce, erken iptal olan Gravity ve Party Down gibi -sözde- komediler yapmış olsa da daha çok Spartacus, Da Vinci’s Demons, Outlander ve Black Sails gibi dramalarıyla tanıdığımız Starz, uzun bir aranın ardından Survivor’s Remorse ile tekrar komedi işine dönüyor.SRS1_Gallery3

4 Ekim Cumartesi akşamı başlayacak bu yarım saatlik komedi/drama dizisi, 20’lerinin başındaki bir basketbol fenomeni Cam Calloway etrafında gelişiyor. Sezonu 6 bölüm sürecek dizinin arkasında Mike O’Malley (Shameless), Tom Werner (That ’70s Show), Paul Wachter (30 Rock) gibi isimler bulunuyor.

SRS1_Gallery4

Biraz daha detaylı konu şöyle:

Cam, beklenmedik bir şekilde Atlanta’daki bir profesyonel basketbol takımıyla milyon dolarlık bir anlaşma imzalayıp herkesin ilgi odağı haline gelir. Anlaşmadan sonra sırdaşı, dert ortağı ve en yakın arkadaşı olan kuzeni Reggie ile birlikte Georgia’ya tanışır ve başarıya uzanan yolculuğuna başlamış olur.

Ayrıca ikilimiz, bundan sonra da geldikleri varoş mahalledeki fırsatçı ama hala güçlü bağlarının olduğu diğer aile üyeleriyle baş etmek ve onların da yükünü taşımak zorundadır.

Cam ve Raggie, şimdi paranın ve ünlü olmanın getirdiği tehlikelerin arasında çeşitli sorunlarla uğraşacak; aynı zamanda sevgilerini ve vefakarlıklarını kaybetmemeye çalışacaklardır.

SRS1_Gallery2

Ana kadroya baktığımızda Jesse T. Usher (Cam), RonReaco Lee (Reggie), Mike EppsTichina ArnoldTeyonah ParrisErica Ash gibi fazla ünlü olmayan isimleri görüyoruz.

Kadronun tamamı için şuraya bakabilirsiniz.

SRS1_Gallery6

…ve son olarak tanıtım filmleriyle sizi baş başa bırakalım.

http://www.youtube.com/watch?v=xmk3GBGcfNM

Kısa Tanıtım Filmi

http://www.youtube.com/watch?v=5ljaE2Zn3L4

Uzun Tanıtım Filmi

http://www.youtube.com/watch?v=oaWneUYjzys

‘Çok Para, Çok Problem’ Temalı Tanıtım Filmi

http://www.youtube.com/watch?v=8MtIdlUNaqc