Taran Killam (Saturday Night Live, How I Met Your Mother), Leighton Meester (Gossip Girl, Making History, Surface) ve Brad Garrett (‘Til Death, Everybody Loves Raymond, The Crazy Ones), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Single Parents‘ın başrol oyuncuları oldular.

J.J. Philbin ve Elizabeth Meriwether, dizinin senaryosunu beraber kaleme alacaklar. Deneme bölümünü Jason Winer yönetecek. Yapımcı koltuğunda bu üçlüye Katherine Pope da eşlik edecek. Bu dörtlüden Winer hariç diğer üçünün bu sezon ekranlara veda etmeye hazırlanan New Girl’ün mutfağında yer alan isimler olduğunu belirtelim.

Single Parents, çocuklarını yetiştirmek konusunda birbirlerinin desteğine güvenen bir grup bekar ebeveyni merkezine alacak. Hayatta kalmaya ve aşkı aramaya vakit yaratmanın tek yolunun birbirlerine yardımcı olmaktan geçtiğini fark etmişlerdir.

Meester, mümkün olduğu kadar uzun süre boyunca oğlunu korumak için elinden gelen her şeyi yapmış, oğluna aşırı derecede bağlı bir anne olan Angie karakterini canlandıracak. Güçlü bir yapısı var ve kavgacı biri. Bekar bir anne olması dolayısıyla işleri yetiştirmek için uzun yıllardır sürekli bir koşuşturma içerisinde olan bir kadın.

Killam, kızı tüm dünyasının merkezi olan Will Cooper isimli bekar bir babaya hayat verecek. Will’in kızına olan düşkünlüğü nasıl erkek olacağını unutmasını sağlamış.

Garrett ise emekli, zengin, boş vakitlerini üyesi olduğu sosyal kulüpte geçirmeyi tercih eden, ırkçı olmadığını iddia eden Douglas karakterine hayat verecek. Ebeveynlik ve cinsiyet kavramları üzerine eski usul bir zihniyete sahip.

Kaynak