Nicole Parker

Nicole ParkerDevere Rogers ve John Gemberling (Making History, Broad City, Marry Me), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Friends-In-Law‘ın başrol oyuncuları oldular.

Devere Rogers ve John Gemberling

Friends-In-Law, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip Brian ve Jake isimli 2 adamı ve bu 2 adamın evlenmeye karar veren en yakın arkadaşları Margaret ve Randy isimli çifti merkezine alacak.

Brian’ın en yakın arkadaşı Margaret ve Jake’in en yakın arkadaşı Randy evlenmeye karar verince birbirinden hiç haz etmeyen bu 2 adam ortak bir amaç uğruna nasıl yan yana bulunabileceklerini en kısa zamanda çözmek zorunda kalacaklar.

En yakın arkadaşı Margaret’in evlenmeye karar vermesi ile Brian’ı Margaret’i kaybedeceği korkusu sarıyor. Margaret’in ilişkisini bozmak amacıyla Margaret’in nişanlısı Randy’nin en yakın arkadaşı Jake ile normal şartlar altında pek mümkün olmayan bir ortaklık kuruyor.

Rogers, Brian karakterine hayat verecek. Gemberling, Randy karakterini canlandıracak. Sempatik ve iyimser bir adam Randy. Margaret’i çok seviyor ve ömrünün geri kalanını onunla geçirmek istiyor. Bu kararını desteklemeyen Jake ile anaokulundan beri en yakın arkadaşlar.

Parker ise Margaret karakterine hayat verecek. Margaret, tatlı ve alaycı biri. Bir ortaokulda kütüphaneci olarak çalışıyor. O da Randy’yi çok seviyor ve ömür boyu onunla olmak istiyor Brian ve Jake’in bu konudaki hoşnutsuzluğuna rağmen.

Dizinin senaryosunu The McCarthys dizisinin yaratıcısı Brian Gallivan kaleme alacak. Gallivan’a yapımcı koltuğunda Tom Werner eşlik edecek.

Kaynak 1

Kaynak 2