Roselyn Sanchez (Devious Maids, Without a Trace, Boat Trip, Chasing Papi), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Grand Hotel‘in kadın başrol oyuncusu oldu.

Grand Hotel, İspanya’nın Antena 3 kanalında 2011-2013 yılları arasında 3 sezon boyunca yayınlanan Gran Hotel isimli diziden uyarlanacak. Dizinin senaryosunu Devious Maids’in yapımcılarından Brian Tanen kaleme alacak. Bir diğer Devious Maids yapımcısı Eva Longoria da yapımcılardan biri olacak. Sanchez’in de Devious Maids’in başrol oyuncularından biri olduğu hesaba katıldığında mini bir Devious Maids buluşması diyebiliriz dizi için. Ben SpectorChristian Gockel ve Oliver Bachert‘in de yapımcı kadrosunda yer alacak diğer isimler olduğunu ekleyelim. Ken Olin de deneme bölümünün yönetmenliğini üstlenen isim olacak.

Dizi, Miami sahilinde bulunan bir otelin sahibi olan aileyi merkezine alacak ve personelin sakladığı sırlar vb. işletmenin arka planında dönen hikayelere odaklanacak.

Sanchez, Miami’nin göz kamaştıran cazibesinin somutlaşmış örneği olan Gigi karakterine hayat verecek dizide. Gigi, aşırıya kaçma konusunda yetenek sahibi inanılmaz bir şıklığa sahip bir kadın. Ama boş biri değil kesinlikle. Zeki, kurnaz ve ikiz kızlarına karşı son derece vefalı biri. Gigi, otelin sahibinin ikinci eşi. Ama Gigi’nin kendisini hiçbir konuda 2. olarak görmediğini de belirtmek gerek.

Kaynak