Olivia Thirlby (GoliathJust Before I Go, The Darkest Hour), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Until The Wedding‘in kadın başrol oyuncusu oldu.

Bir İsrail dizisinden uyarlanacak olan Until The Wedding, bir romantik drama olacak. Dizinin senaryosunu Becky Mode kaleme alacak. Yapımcı koltuğunda ona Sarah TimbermanCarl Beverly ve Alon Aranya gibi isimler olacak.

Bir çiftin evlenme kararı almasının hayatlarındaki herkesi nasıl etkileyebileceği üzerine bir hikaye olarak lanse edilen Until The Wedding, arkadaşlar ve aile üyelerinden oluşan, kendi romantik hayatlarıyla hesaplaşmaya zorlanan bir grubun samimi ilişkilerini keşfe çıkaracak.

Thirlby; tüm arkadaşlarının tavsiye almak için ilk gittiği kişi olan, aşırı derecede empatik, iğneleyici bir mizah anlayışına sahip, samimi, idealist, hırslı ve akıllı bir kadın olan Adrienne karakterine hayat verecek dizide. Adrienne, bazen diğer insanlarla ilgilenmek konusunda kendisiyle ilgilenmekten daha başarılı olan çok yetenekli bir psikolog, bir travma uzmanı ayrıca.

2 yıl önce Kenya’da tanıştığı sevgilisiyle yaşadığı korkunç ayrılığın ardından hala bir bağlanma fobisi yaşıyor Adrienne. Arkadaş grubunu evinde, yani New York’ta yeniden bir araya getiren Adrienne, burada yeni bir adama aşık olur. Yeni aşkının evlenme teklifi etmek üzere olduğu anda eski sevgilisi beklenmedik bir şekilde ortaya çıkar ve Adrienne’in dünyası tepetaklak olur.

Kaynak