Carlos Gomez (Law and Order: True Crime, The Glades, Madam Secretary), Lisa Vidal (Being Mary Jane, Rosewood, The Event,), Dan Bucatinsky (24: Legacy, Scandal, Web Therapy) ve Belissa Escobedo, ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi The Baker And The Beauty‘nin kadrosuna katıldılar.

Lehiyot Ita isimli İsrail dizisinden uyarlanacak olan romantik komedinin senaryosunu Dean Georgaris kaleme alacak. Deneme bölümünü David Frankel yönetecek. Bu ikili ayrıca dizinin yapımcılığını da üstlenecek.

Miami’de geçecek hikaye, basit bir fırıncı ile uluslararası bir süper starın imkansız aşk hikayesini anlatacak.

Noa Hollander, ülkedeki en ünlü kadın. Ülkenin ileri gelen bir gayrimenkul kodamanının güzel kızı, uluslararası bir kariyere sahip başarılı bir model ve Hollywood’un güçlü, popüler bir çiftinin diğer yarısı olarak biliniyor.

Daniel Garcia ise Kübalı, göçmen bir ailenin oğlu. Hala ailesiyle yaşayan ve aile fırınında çalışan, basit bir adam Daniel.

Şık bir restoranda bir şans karşılaşması yaşanıyor ve bu karşılaşma alakasız ikili arasında beklenmedik kıvılcımlara ve daha da ötesi olası olmayan bir aşk hikayesine yol açıyor. Daniel’ın o gün o restoranda olma sebebi 8 yıldır birlikte olduğu hevesli kız arkadaşına evlenme teklifi edip etmeme durumu olması. Noa’nın o gün orada olma nedeni ise ünlü Hollywood aşkından ayrılması konusundaki halkın spekülasyonlarından kaçınmak istemesi.

Noa’nın jet hızıyla akan yaşam tarzı, Noa’nın zorba temsilcisi, Daniel’ın dünyadan kopuk ailesi, ikilinin eski sevgilileri ve medya karşısında bakalım bu ikilinin aşkı hayatta kalabilecek mi?

Gomez ve Vidal, Daniel‘ın anne ve babası Santiago ve Mari karakterlerine hayat verecekler dizide. Bucatinsky ise Noa‘nın temsilcisi Lewis karakterini canlandıracak. Escobero da Daniel’in küçük kız kardeşi Natalie karakterine hayat verecek.

Kaynak