Janet Montgomery (Salem, Entourage, Human Target), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan tıp draması Bellevue‘nin kadın başrol oyuncusu oldu.

Montgomory dizide daha fazla para kazanmak uğruna fazla mesai yapıp gece gündüz demeden çalışan acil servis doktoru Laura Bloom karakterine hayat verecek.

Kaynak


Zach Gilford (Friday Night Lights, The Family, Off the Map) ve Duane Martin, NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Bad Boys film serisinin isimsiz uzantı dizisinin kadrosuna dahil oldular.

İkili, cinayet masasında çalışan 2 dedektife hayat verecek.

Kaynak


Clarke Peters (The Wire, ChanceJericho), OWN’nin yaklaşan ilişki draması Love Is___‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Bradley Whitford (Trophy Wife, The West Wing, The Good Guys, Studio 60 on the Sunset Strip), tekrar eden bir rolle The Handmaid’s Tale’ın 2. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Michelle Gomez (Doctor Who, Bad Education, Green Wing) ve Chance Perdomo, Netflix’in 2 sezonluk onay verdiği henüz ismi belli olmayan The Chilling Adventures of Sabrina uyarlaması dizinin kadrosuna katıldılar.

Gomez dizide Sabrina’nın lisedeki en sevdiği öğretmeni ve akıl hocası olan Mary Wardell karakterine hayat verecek. Perdomo ise Sabrina’nın İngiltere’den gelen büyücü kuzeni Ambrose Spellman karakterini canlandıracak.

Kaynak


Romany Malco (Weeds, No Ordinary Family, Mad Dogs), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi A Million Little Things‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Malco, bunalımdaki çok başarılı bir reklam yönetmeni olan Rome karakterine hayat verecek.

Kaynak


Titus Makin (The Path, Glee, Pretty Little Liars), ABC’nin 2018-2019 sezonu için dizi onayı verdiği The Rookie‘nin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Xavier De Guzman, ABC’nin 2018-2019 sezonu için dizi onayı verdiği Take Two‘nun kadrosuna dahil oldu.

Guzman dizide Eddie Cibrian‘ın karakteri Eddie’nin asistanı Berto karakteri ile karşımıza çıkacak.

Kaynak


Bruno Bichir (Absentia, Narcos, The Bridge), tekrar eden bir rolle DC’nin 2018 yılı içerisinde dijital platformu aracılığı ile yayınlayacağı Titans‘ın kadrosuna katıldı.

Bichir dizide Dr. Niles Caulder (The Chief) karakterine hayat verecek.

Dizi ile ilgili daha önce çıkan haberler için tıklayın.

Kaynak


Bokeem Woodbine (Saving Grace, Fargo, Underground), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Main Justice‘ın başrol oyuncusu oldu.

Eric Holder‘ın hayatından esinlenerek uyarlanan, Sascha Penn tarafından kaleme alınacak suç dramasının yapımcı kadrosunda Penn ve Holder dışında Jerry BruckheimerJonathan Littman ve KristieAnne Reed gibi isimler de yer alacak.

Kaynak


Jordan L. Jones, FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Rel‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Dizinin bir diğer başrol oyuncusu Lil Rel Howery‘nin gerçek hayatından esinlenilerek uyarlanan senaryoyu Howery, Josh RabinowitzKevin Barnett üçlüsü beraber kaleme alacak. Bu üçlüye yapımcı koltuğunda Jerrod Carmichael da eşlik edecek.

Lil Rel’in kendisini canlandıracağı dizide Jones, Rel’in kardeşi Nat karakterine hayat verecek.

Kaynak


Kat Dennings (2 Broke Girls), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan How May We Hate You? isimli kitaptan uyarlanacak olan isimsiz komedi dizisinin kadın başrol oyuncusu oldu.

Dizinin senaryosunu Justin Noble kaleme alacak. Will Gluck, deneme bölümünü yönetecek. Dizinin yapımcı kadrosunda Noble ve Gluck dışında Aaron KaplanDana HonorWendi Trilling ve Richard Schwartz gibi isimler yer alacak.

Tür olarak iş yeri komedisi diye lanse edilebilecek dizi, üst düzey bir tesiste misafir hizmetleri temsilcisi olarak çalışan iki iş arkadaşını merkezine alacak. Diğer çalışma arkadaşları ve tesisin konukları ile birlikte günün 8 ila 16 saati arasında tabiri caizse birbirlerine yapışık kalan biri kadın biri erkek iki kişi.

Dennings bu iki ana karakterden biri olan Ellie karakterine hayat verecek.

Kaynak