Scott Speedman (Animal Kingdom, Felicity, Last Resort), Grey’s Anatomy’nin 14. sezonuna konuk olacak.

Speedman’ın canlandıracağı karakter ve yer alacağı bölüm sayısı ile ilgili bilgi paylaşılmadı.

Speedman’ın Animal Kingdom’ın 3. sezonunda birkaç bölümde yer aldıktan sonra diziden ayrılabileceği de gelen haberler arasında.

Kaynak


Jason Alexander (Seinfeld, Hit the Road, The Grinder), Young Sheldon’a konuk olacak.

Alexander’ı sezonun 16. bölümünde izleyeceğiz.

Kaynak


Mamie Gummer (Emily Owens M.D., Off the Map, The Collection), True Detective’in 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Leslie Jones (Saturday Night Live), Kevin (Probably) Saves the World’e konuk olacak.

Kaynak


Eric Johnson (The Knick, Smallville, Rookie Blue), Vikings’in 6. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Joseph Quinn (Dickensian, Howards End), BBC’nin yaklaşan draması Les Misérables‘in kadrosuna katıldı.

Kaynak


Christopher Lloyd (Back to the Future film serisi, TaxiStacked), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Guess Who Died‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Kade Wise ve Chet Hanks (Shameless), tekrar eden rollerle Empire’ın 4. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Caitlin McGee, CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi History Of Them‘ın kadrosuna dahil oldu.

McGee, Brett Dier‘in karakteri Adam‘ın avukatlık yapan kız kardeşi Skylar karakterine hayat verecek.

Dizi ile ilgili haberler için tıklayın.

Kaynak


Moran Atias (Tyrant, Crash, The Resident, 24: Legacy), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Village‘ın kadrosuna katıldı.

Manhattan’da bir apartmanda yaşayan farklı yaş, ırk, kültür ve yaşam stiline sahip insanları merkezine alacak The Village’ın yaratıcısı Mike Daniels.

Atias dizide sahte vatandaşlık belgelerinden dolayı ICE (Göçmen Bürosu) tarafından gözaltına alınan Edda isimli İranlı bir göçmen kadına hayat verecek.

Kaynak


David Giuntoli (Grimm), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi A Million Little Things‘in başrol oyuncusu oldu.

Komedi drama türündeki dizinin senaryosu DJ Nash tarafından kaleme alınacak. Aaron Kaplan ve Dana Honor, yapımcı koltuğunda Nash’e eşlik edecek.

A Million Little Things, hayatları yolunda gitmeyen bir grup arkadaşı merkezine alacak. İçlerinden bir tanesi beklenmedik bir şekilde vefat etmesi, diğerlerinin sonunda hayatlarını yaşamaya başlamaları için uyandırma görevi görüyor.

Giuntoli dizide mesleği müzik öğretmenliği olan, yerel bir müzik grubuna liderlik eden ve şu sıralar evde çocuk bakan bir baba olan Eddie karakterine hayat verecek. Eddie’nin evliliği berbat durumda ama baba olmayı çok seviyor.

Kaynak


Ünlü komedyen Kevin Hart, kendi çocukluğundan esinlenilerek oluşturulan Lil Kev isimli animasyon dizisinde seslendirme sanatçılığı yapacak.

Fox’un deneme bölümü onayı verdiği komedi dizisinde yer alacak diğer isimler ise şunlar: Wanda Sykes (The New Adventures of Old Christine), Deon Cole (Black-ish, Angie Tribeca), Gerald “Slink” Johnson (Black Jesus) ve Keith Robinson.

Deneme bölümünün senaryosunu Michael Price ve Matt Claybrooks kaleme alacak.

Kaynak