Supernatural’da aile buluşması yaşanacak!

Dizinin başrol oyuncularından Jensen Ackles‘ın 7.5 yıllık eşi ve 3 çocuğunun annesi Danneel Ackles, birden fazla bölümle diziye konuk olacak.

One Tree Hill ve Friends with Benefits dizilerinden tanıdığımız güzel oyuncuyu ilk kez sezonun 13. bölümünde göreceğiz.

Kayank


WWE yıldızlarından Bill Goldberg, 2 bölümlüğüne The Flash’ın 4. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


UnReal’in ilk sezonunda Faith karakteri ile izlediğimiz ve daha sonra karakterine The Faith Diaries isimli bir de web dizisi çekilen Breeda Wool‘un dizinin eski karakterlerini yeniden bizlerle buluşturacak 4. sezonunda kadroda yer alacağı açıklandı.

Kaynak


Catherine Keener, Fred Armisen ve Maya Rudolph’ün başrolde yer alacağı Amazon’un isimsiz komedi dizisinde tekrar eden bir rolle yer alacak.

Kaynak


Ana Villafañe, CBS’in deneme bölümü onayı vermesi beklenen History Of Them isimli komedi dizisi projesinin kadın başrol oyuncusu oldu.

Gloria Calderon Kellett tarafından kaleme alınacak projenin deneme bölümü onayı alması halinde deneme bölümünün yönetmenliğini Pam Fryman üstlenecek.

History Of Them, Latin Amerikalı bir kadın olan Luna (Villafañe) ile beyaz bir Amerikalı olan Adam’ın 2 arkadaştan 2 aşığa nasıl dönüştüklerini gelecekteki kızlarının anlatıcılığı aracılığı ile dinleyeceğimiz bir romantik komedi olacak.

Kaynak