Bill Murray (Groundhog Day, Lost in Translation, Charlie’s Angels, Ghostbusters film serisi), tekrar eden bir rolle Quibi’nin yaklaşan komedisi The Now‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Clive Owen (Inside ManKing ArthurDerailed), American Crime Story’nin Monica Lewinsky Skandalı‘nı merkezine alacak 3. sezonunda Bill Clinton‘ı canlandıracak.

Kaynak


Natalie Dreyfuss (Still the King, The Originals, Glory Daze), tekrar eden bir rolle The Flash’ın 6. sezon kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Sophia Di Martino (Flowers), Disney+’ın yaklaşan limitli dizisi Loki‘nin kadrosuna katıldı.

Kaynak


Kimberly Elise (Hit the Floor, Close to Home, John Q), Apple’ın yaklaşan draması Mosquito Coast‘un kadrosuna katıldı.

Kaynak


Billy Burke (Revolution, Zoo, Twilight film serisi), Aaron Poole (Salvation, Copper, Strange Empire) ve Christopher Webster (TURN, Hidden), Quibi’nin Christoph Waltz ve Liam Hemsworth’ü başrolde buluşturan yaklaşan isimsiz aksiyon dizisinin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Kingsley Ben-Adir (The OA, Peaky Blinders, Vera), A Higher Loyalty isimli mini dizide Barack Obama‘ya hayat verecek.

Ayrıca Brian D’Arcy James (13 Reasons Why, Smash), Steve Zissis (Togetherness, I’m Sorry, Single Parents) ve Shawn Doyle‘un (Impulse, Unspeakable, Big Love) da dizinin kadrosuna dahil olduğu açıklandı.

Brian d’Arcy James

Steve Zissis

Shawn Doyle

Kaynak


Helen McCrory

Helen McCrory (Peaky Blinders, MotherFatherSon, Fearless), Sidse Babett Knudsen (Westworld, The Accident, Borgen), Saskia Reeves (Wolf Hall, Luther), Sarah Greene (Dublin Murders, Ransom, Penny Dreadful), Patricia Hodge (A Very English Scandal, Miranda) ve Pip Torrens (Preacher, Poldark, Fleming), BBC One’ın yaklaşan dizisi Roadkill’in kadrosuna katıldılar.

Sidse Babett Knudsen

Sarah Greene

Pip Torrens

Kaynak


Jennifer Ferrin

Jennifer Ferrin (Hell on WheelsThe KnickTime After Time) ve Peter Scolari (Girls, Madoff, Newhart), Evil’in 5 Aralık’ta yayınlanacak olan 9. bölümüne konuk olacaklar.

Peter Scolari

Kaynak


John Ross Bowie (Speechless, The Big Bang Theory, Childrens Hospital), Carol’s Second Act’in 5 Aralık’ta yayınlanacak olan 9. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Spencer Garrett

Spencer Garrett (For All Mankind, Satisfaction, Aquarius) ve Norbert Leo Butz (Bloodline, Mercy Street, Fosse/Verdon), Madam Secretary’nin 6. sezonunun 24 Kasım’da yayınlanacak olan 8. bölümüne konuk olacaklar.

Norbert Leo Butz

Kaynak


Rosa Salazar (Undone, Man Seeking Woman, Parenthood), Netflix’in yaklaşan draması Brand New Cherry Flavor‘ın başrol oyuncusu oldu.

Brand New Cherry Flavor; Todd Grimson‘ın kalema aldığı, 2011 yılı basımı, aynı isimli kitaptan uyarlanacak. Korku ve gerilim ögelerini harmanlayan bir intikam hikayesi sunacak olan dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Senaryoyu Nick Antosca ve Lenore Zion birlikte kaleme alacaklar. İkili ayrıca dizinin yapımcılığını da üstlenecekler. Arkasha Stevenson ise dizinin ilk bölümünü yöneten isim olacak.

Catherine Keener (Kidding, Modern Love, The 40 Year Old Virgin), Eric Lange (Unbelievable, Escape at Dannemora, The Bridge), Jeff Ward (Agents of S.H.I.E.L.D., Channel Zero) ve Manny Jacinto‘yu (The Good Place, The Romeo Section) yardımcı rollerde izleyeceğimiz dizi, doksanlı yılların güneşli ama façası bozuk Los Angeles’ında ödül kazanmayı çok arzulayan Lisa Nova (Salazar) isimli bir film yönetmenini merkezine alacak. Lisa, zihin değiştiren bir yolculuğa çıkacak Beverly Hills caddelerinden Brezilya ormanlarına, doğaüstü bir intikam hikayesine doğru.

Kaynak