Avustralya’nın online yayın yapan dijital platformu Stan’den 2 yeni dizi geliyor: The Commons ve The Gloaming.

The Commons

Karakter merkezli bir ilişki draması olan The Commons, 25 Aralık 2019 tarihinde izleyiciyle buluşacak ve 8 bölümden oluşacak. Yükselen sıcaklıkların kuraklığa, toz fırtınalarına ve yangınlara yol açtığı bir gelecek tasviri sunacak olan dizi, aynı zamanda insanlığa olan inancın en yüksek eylemi olan annelik hakkında bir hikaye anlatacak.

Shelley Birse, dizinin yaratıcısı ve senaristi konumunda. Jeffrey Walker, Rowan Woods ve Jennifer Leacey, dizide yönetmenlik görevini üstlenmişler.

Dizinin başrolünde Liar, Downton Abbey ve Dark Angel dizilerinden tanıdığımız İngiliz aktris Joanne Froggatt yer alacak. Ona David Lyons (Revolution, Game of Silence, The Cape), Ryan Corr (Bloom, Cleverman, Banished), Rupert Penry-Jones (The Strain, Stan Lee’s Lucky Man, Black Sails) ve Damon Herriman (Mr Inbetween, Perpetual Grace, Ltd, Flesh and Bone) gibi tanıdık isimler eşlik edecek.

Joanne Froggatt

David Lyons

Ryan Corr

Rupert Penry-Jones

Damon Herriman


The Gloaming

Bir suç draması olan The Gloaming, 1 Ocak 2020 tarihinde izleyiciyle buluşacak ve 8 bölümden oluşacak.

Korkunç bir cinayeti çözmeye çalışan 2 dedektifi merkezine alacak dizi. Çocukluk dönemine ait bir trajedi ile birbirine bağlı olan 2 dedektifin liderliğinde batıl inançların ve doğaüstü güçlerin dünyasında geçmişi ve bugünü birbirine bağlayan bir hikaye izleyeceğiz dizide.

Vicki Madden, dizinin yaratıcısı, senaristi ve yapımcısı konumunda. Michael Rymer, Greg McLean ve Sian Davies ise yönetmenlik görevini üstlenmişler.

Glitch ve Once Upon a Time dizilerinden tanıdığımız Emma Booth ile The Cry, Safe Harbour, Top of the Lake gibi dizilerden hatırlanabilecek Ewen Leslie, söz konusu 2 dedektife hayat verecekler. Bu ikiliye Martin Henderson (Off the Map, Grey’s Anatomy, The Red Road), Aaron Pedersen (Mystery Road, Jack Irish, Total Control) ve Rena Owen (Siren, The Straits) gibi tanıdık isimler eşlik edecek.

Emma Booth

Ewen Leslie

Martin Henderson

Aaron Pedersen

Rena Owen

Kaynak