Epix’ten yeni bir drama geliyor: Perpetual Grace, LTD

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizi 2 Haziran 2019 tarihinde izleyiciyle buluşacak. Bu da fragmanı:

Senaryosunu Steve Conrad, Stephen Hoey ve Bruce Terris‘in kaleme aldığı, yönetmenliğini Conrad ve Jim Whitaker‘ın üstlendiği dizinin yapımcı koltuğunda Conrad-Terris ikilisine Todd Black, Jason Blumenthal ve Steve Tisch eşlik ediyor.

Modern bir suç draması olarak lanse edilen Perpetual Grace, LTD‘nin konusu ise kısaca şu şekilde:

Gizemli bir dolandırıcı olan James, gözünü yeni avı olan Papaz Byron Brown’ın üzerine dikmiştir. Kilisenin cemaatinden olan kimseler arasında Ma ve Pa (Anne ve Baba) olarak bilinen Papaz Byron ve karısı Lillian ise sahip oldukları dini nüfuzu yüzlerce masum insanı kandırarıp hayatları boyunca biriktirdikleri paraları onlardan almak için kullanan kişiler konumunda. Kısacası dizimiz avcının av konumuna düştüğü bir hikaye vaat ediyor.

Güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizide James karakterine Westworld, Hap and Leonard, Breakout Kings gibi dizilerden tanıdığımız Jimmi Simpson hayat veriyor. Papaz Byron karakterini Tut dizisi dışında birçok sinema filminden de yakinen tanıdığımız Oscar ödüllü aktör Ben Kingsley canlandırıyor. Lillian rolünde ise Blunt Talk, Gracepoint, Secret City gibi dizilerden tanıdığımız Jacki Weaver karşımıza çıkacak.

Dizinin kadrosunda ayrıca Luis Guzmán, Damon Herriman, Kurtwood Smith, Terry O’Quinn, Chris Conrad, Hana Mae Lee ve Dana DeLorenzo gibi isimler yer alacak.

Bu da dizinin uzun fragmanı: