BET’te 23 Nisan 2019 tarihinde yeni bir dizi başlamış: Games People Play

İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan dramanın yapımcı kadrosunda Angela Burt-Murray, Tracey E. Edmonds, Vanessa Middleton ve Kim Newton gibi isimler yer alıyor.

Games People Play, Eric Berne‘in aynı isimli kitabından uyarlanıyor.

Herkes şüpheli.‘ sloganıyla yola çıkan dizi, son derece rekabetçi profesyonel spor dünyasında gezinen 3 hırslı kadını merkezine alıyor.

Vanessa ve Marques, lisede tanışıp sevgili olan ve sonrasında evlenen bir çift. Marques, profesyonel bir basketbol oyuncusu. Çiftimiz onun dünyasına adapte olmak için mücadele ederken ilişkileri bu ışıltılı dünyanın cezbediciliği altında tehdit altına girmeye başlıyor. Aşk, seks, para, cazibe, ihanet ve bir cinayet. Peki katil kim?

Marques King karakterine Insecure ve Good Trouble dizilerinden anımsanabilecek Sarunas J. Jackson hayat veriyor. Vanessa King karakterini ise The Game dizisinden hatırlanabilecek Lauren London canlandırıyor. Kadınlara zaafı olan yıldız bir basketbolcunun karısı olmak kolay değil. Evliliğini sabote etmek isteyenlerle sürekli olarak bir savaş halinde Vanessa.

New York’un en iyi dedikodu yazarlarından biriyken Los Angeles’a taşınan ve oradaki zenginlerin ve ünlülerin hikayelerini paylaşmaya başlayan Nia Bullock karakterine Karen Obilom hayat veriyor.

Yetenekli, mücadele eden ama bir türlü parlayacak fırsat bulamayan güzel bir aktris olan Laila James karakterini My Wife and Kids dizisinden hatırlanabilecek Parker McKenna Posey canlandırıyor.

Marques’un çocukluk yıllarından en iyi arkadaşı olan Kareem Johnson karakterini ise Jackie Long canlandırıyor.

Kadroda ayrıca Monti Washington, Barry Brewer, Kendall Kyndall, Kevin Jackson, Vanessa Simmons, Ismeli Henriquez, Philip G. Carlson, Tracy Melchior, Shaun Robinson, Gail Bean ve Rachel Leyco gibi isimler yer alıyor.

Bu da dizinin fragmanı: