ABC, Castle yaratıcıları Terri Edda Miller ve Andrew W. Marlowe’ın elinden çıkan komedi-drama dizisi Take Two’ya doğrudan onay verdi. Başrollerinde Rachel Bilson (Hart of Dixie, The O.C.) ve Eddie Cibrian (CSI: Miami, Ugly Betty) olacak ve uyumsuz bir ekibi canlandıracaklar.

Ella (Bilson), popüler bir polis dizisinin eski yıldızıdır. Şimdilerde rehabilitasyondan çıkmış, taze bir çıkış yapmaya hazırlanmaktadır. Kariyerine tekrar başlama konusunda umutsuzdur. Kaba ve ulaşılması zor özel dedektif  Eddie’nin (Cibrian) yanında işe girmek için konuşmaya karar verir. Bebek bakıcılığı işi karşısında gücense de rol yapabilme yeteneği ve 200 bölüm boyunca bir dedektifi oynaması sayesinde değerli olduğunu ispatlar. Ella’nın önemli bir davanın çözümündeki rolü basın tarafından her tarafa yayılınca, Eddie artık telefon açan müşterilerinden Ella ile bir ikili olması şartıyla iş teklifi almaya başlar.

Geçen sezon tekrar eden bir rolle Nashville’e katılan Rachel Bilson’ın Nashville’e dönmeyeceği ise bu haberle birlikte gelen üzücü detay oldu.

Kaynak