2017-2018 sezonunun yeni dizilerini tanıtmaya ABC’den devam ediyoruz. Geçtiğimiz sezon birisi mini olmak üzere 11 diziye onay verip 7’sini iptal eden ve 2’sini de yaz sezonuna bırakan kanal bu sezon için de 11 yeni dizi (ek olarak bir eski dizi ekrana geri dönecek) siparişi verdi. Buyrun o yapımları hep birlikte tanıyalım.


SONBAHAR

DRAMALAR

The Good Doctor

Fragman: 


 

Kevin (Probably) Saves the World
(eski adıyla The Gospel of Kevin)

  • Oyuncular: Jason Ritter, Kimberly Hebert GregoryJoAnna Garcia Swisher, India de Beaufort, J. August Richards, Dustin Ybarra, Chloe East
  • Konu: Başarısız bir intihar girişiminin ardından bir süreliğine dul ikiz kardeşi Amy (Swisher) ve yeğeniyle birlikte kalan Kevin Finn (Ritter) bencil ve etrafındaki insanlara yararı dokunmayan biridir. Bu yüzden Tanrı ona koruyucu melek Yvette (Gregory) aracılığıyla bir görev verir. Hem insanlara yardım etmek, hem de dünyayı kurtarmak amacıyla bahşedilen bu görev ise Kevin’ın doğru yolu bulmasını ve bu hayattaki amacını keşfetmesini sağlamaktır.
  • Not: Pilot bölümünde Cristela Alonzo‘nun canlandırdığı karaktere sonraki bölümlerde Kimberly Hebert Gregory’nin hayat vereceği açıklandı.
  • Mutfaktakiler: Tara Butters & Michele Fazekas (Agent Carter)
  • Yayın Günü & Saati: Sonbahardan itibaren Salı 22.00‘de, yeni dizi The Mayor’ın ardından ekrana gelecek. Rakipleri ise NCIS: New Orleans (CBS) ve Chicago Fire (NBC).


 

Marvel’s Inhumans

Fragman: 


 

Ten Days in the Valley

Fragman: 


 

KOMEDİLER

The Mayor

 


SEZON ORTASI

DRAMALAR

The Crossing

 


 

Deception

Fragman: 


 

For the People

 


 

Station 19

  • Oyuncular: 
  • Konu: Hali hazırda ekran yolculuğuna devam eden Grey’s Anatomy’nin 2. uzantı (spin-off) dizisinde (ilki Private Practice) bu sefer Seattle’ın itfaiyecilerini izleyeceğiz. Ne dersiniz, sizce yeni bir Chicago serisi gelir mi?
  • Mutfaktakiler: Shonda Rhimes
  • Yayın Günü ve Saati: Henüz belli değil, sezon ortasında başlayacak.

Fragman: Henüz yayınlanmadı.


KOMEDİLER

Alex, Inc.

Fragman: 


 

Splitting Up Together


 

Roseanne

 


Not: Bunlara ek olarak 2002-2016 arasında FOX’ta ekrana gelen fenomen yarışma programı American Idol da 16. sezon bölümleriyle sezon ortasından itibaren Pazar 20.00‘de ekrana gelecek.