CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Jury Duty‘de Cooper Barrett’s Guide to Surviving Life buluşması yaşanacak. Jack Cutmore-Scott ve Meaghan Rath (Being Human, Hawaii Five-0), yeniden bir araya gelecekler.

Alaycı, sevimli bir şekilde nevrotik ve biraz da kontrol meraklısı olan Jen karakterine hayat verecek dizide Rath. Jen, başarılı bir kitap editörü aynı zamanda. Tüm arkadaşları evli ve çocuklu olduğu için kendisini dünyadaki son bekar kız gibi hissediyor.

Ayrıca Sadie Calvano (Mom, Why Women Kill) ve Alanna Ubach‘ın (Girlfriends’ Guide to Divorce, Euphoria, Hung) da dizinin kadrosunda yer alacakları açıklandı.

Sadie Calvano & Alanna Ubach

Kaynak 1

Kaynak 2


Andy Garcia (Kurtlar Vadisi: PusuBallersThe Godfather: Part IIIThe Pink Panther 2), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Rebel‘in başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Natalie Alyn Lind (The Gifted, Tell Me a Story, The Goldbergs), ABC’nin 2020-21 sezonu için dizi onayı verdiği The Big Sky isimli drama dizisinin başrol oyuncularından biri oldu. Ayrıca Jesse James Keitel‘ın da kadroya katıldığı açıklandı.

Jesse James Keitel

Kaynak 1

Kaynak 2


Diana Maria Riva (Man with a Plan, Telenovela, Sunnyside) ve Dale Dickey (Room 104, True Blood, My Name Is Earl), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Prospect‘in kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Lulu Wilson (The Haunting of Hill House, Sharp Objects, The Millers), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Valley Trash‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Wilson, Abby karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


Nabhaan Rizwan (The Accident, Informer) ve Philippine Velge, HBO Max’in yaklaşan limitli dizisi Station Eleven‘ın kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Arturo Castro (Broad City, Narcos, No Activity), Apple’ın yaklaşan komedisi Mr. Corman‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Shelley Hennig (Teen Wolf, The Secret Circle), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan Crazy For You isimli komedi dizisinin başrol oyuncusu oldu. Ayrıca Alice Lee (Take Two, Sideswiped, Gap Year), Tiana Okoye ve Nick Cafero gibi isimlerin de kadroda yer alacakları açıklandı.

Senaryosunu Rachele Lynn‘in kaleme alacağı dizi, randevu dünyasına uzun bir aradan sonra yeniden giren Daisy (Hennig) isimli bir kadını merkezine alacak. Daisy, o dışarıdayken oyunun tamamen değişmiş olduğunu fark edecek. İlk randevularında ‘normal ve çekici olmak’ konusunda biraz paslanmış olduğunu görecek ve bu konuda başarılı olmak için arkadaşlarının desteğine ihtiyaç duyacak.

Kaynak


Geçtiğimiz hafta şurada FOX’un deneme bölümü siparişleri arasında yer alan The Cleaning Lady isimli dramanın başrol oyuncusu olduğu haberini verdiğimiz Shannyn Sossamon‘un projeden ayrıldığı ve rol için yeni bir oyuncu arayışı içerisine girildiği açıklandı.

Kaynak


Clare-Hope Ashitey (Seven Seconds, Doctor Foster, Shots Fired), Adrianna Mitchell ve Pepi Sonuga (Famous in Love, Into the Dark, The Fosters), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Harlem’s Kitchen‘ın kadrosuna katıldılar.

Üçlü, ailenin 3 kızına hayat verecekler.

Kaynak


Landry Bender (Fuller House, Looking for Alaska), Ian Duff (New Amsterdam) ve Forrest Goodluck, The CW’nun deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi The Republic Of Sarah‘nın kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Lucca De Oliveira (SEAL Team, Animal Kingdom) ve Devyn A. Tyler (The Gates, The Purge), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Clarice‘in kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


X Mayo, NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan American Auto isimli komedi dizisinin kadrosuna katıldı.

Kaynak