Hawaii Five-O

 

Önce NBC’nin, sonra ABC’nin yeni dizileri derken, sıra CBS‘inkilere geldi. 2010-2011 sezonu için 5 yeni dizi siparişi vermiş olan kanalın bu yenilerinin konuları ve videoları için yazının devamına buyurun.

 

$#*! My Dady Says

$#*! My Dad Says

$#*! My Dady Says : İsmi daha önce “Shit My Dady Says” daha sonra “Bleeep My Dady Says” olarak değiştirilen ve en sonunda da “$#*! My Dady Says” olarak tanımlanan komedinin başrolünde William Shatner‘ı izleyeceğiz. Bir twitter sitesinden esinlenen konu, bir baba ve iki oğlu etrafında gelişiyor.Dizinin oyuncular ve yapımcılarla röportajlar içeren videosu şurada.Oğullardan biri rolündeki Ryan Devlin‘in diziden çıkarıldığı haberi gelmişti geçen hafta.2010 sonbaharında başlayıp, Perşembe günleri yayınlanacak.

Blue Bloods

Blue Bloods

Blue Bloods : Bir aile düşünün ki herkes kanun adamı. Reagan ailesinin hayatını The Sopranos yapımcıları ele almış ve “Sopranos’da işin suçlu tarafını ele almıştık; Blue Bloods’da kanun adamları gözüyle yaklaşacağız” diyorlar.Dizinin oyuncular ve yapımcılarla röportajlar içeren videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Cuma günleri yayınlanacak.

The Defenders

The Defenders

The Defenders : Las Vegas’ta bir grup karizmatik savunma avukatı etrafında dönen dizide Jim Belushi‘yi Jerry O’Connell ile birlikte komedi olmayan bir rolde izleyeceğiz.Dizinin oyuncularla röportajlar içeren videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Çarşamba günleri yayınlanacak.

Hawaii Five-O

Hawaii Five-O

Hawaii Five-O : 1968-1980 yılları arasında 12 sezon yayınlanmış olan aynı isimli polisiyenin yeni uyarlaması. Eski dizinin giriş müziğini tevellütü yeten herkes hatırlayacaktır eminim. ;)Yenisi de eskisi gibi Steve McGarrett tarafından yönetilen, sadece valiye hesap veren Hawaii Eyalet Polisi’ni ele alıyor.Alex O’Loughlin, Daniel Dae Kim, Grace Park gibi isimleri başrollerde izleyeceğiz.Dizinin oyuncularla röportajlar içeren videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Pazartesi günleri yayınlanacak.

Mike and Molly

Mike and Molly

Mike and Molly : Two and a Half Men ve The Big Bang Theory gibi dizilerin yaratıcısı Chuck Lorre‘den yeni bir komedi. Her ikisi de obez olan polis memuru Mike ve ilkokul öğretmeni Molly’nin maceralarını ele alıyor.Dizinin oyuncularla röportajlar içeren videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Pazartesi günleri yayınlanacak.