Daha önce NBC için hazırladığım listeyi şimdi de ABC‘nin yenileri için hazırlayarak, gelecek sezon tanışacağımız dizilerden birkaçına daha değinmek istedim. İsimleri ve yayın zamanları şurada listelenmiş olan ABC’nin yeni dizilerinin konu ve videolarını altta inceleyebilirsiniz.Yeni dizilerin tümünün birden her türlü videosunu izlemek isteyenler için ise The Hollywood Reporter’ın hazırladığı şu siteyi öneririm.

 

 

Better With You

Better With You

Better With You Better Together : Romantik ilişkilerinde biri 9 yıllı devirmişken, diğeri 7 haftalık erkek arkadaşı ile evlenmeye karar veren iki kızkardeşin komedisi.Dizinin tanıtım videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Çarşamba günleri yayınlanacak.

Body of Proof

Body of Proof

Body of Proof : Eski bir beyin cerrahı olan adli tabip Megan Hunt adli tabipliğe eşsiz ve davaları çözücü bir perspektif kazandırıyor. Bu, genellikle yöneticileri ile takışmasına neden oluyor. “ölülerle uğraşan dişi house” olarak tanımlanan Hunt’ı Dana Delany canlandırıyor.Dizinin tanıtım videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Cuma günleri yayınlanacak.

Detroit 1-8-7

Detroit 1-8-7

DETROIT 1-8-7 : Konusuna şurada da değinilen bu sözüm ona belgeselde Sopranos’tan hatırlayacağınız Michael Imperioli başrolde.Dizinin tanıtım videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Salı günleri yayınlanacak.

Happy Endings

Happy Endings

Happy Endings : Mihrabın önünde ayrılan bir ikili ve bu ayrılıktan sonra kendilerinin ve ortak çevrelerinin arkadaşlıklarını sürdürme çabası.Dizinin tanıtım videosu şurada.Sezon ortasında başlayacak.

Mr. Sunshine

Mr. Sunshine

Mr. Sunshine : Bu Metthew Perry komedisinde, San Diego stadyumunun müdürü Ben (Perry), 40. yaş gününe yaklaşırken, orta yaş krizine giriyor.Dizinin tanıtım videosu şurada.Sezon ortasında başlayacak.

My Generation

My Generation

My Generation : Lisede oldukları 10 yıl önceki yaşamlarıyla ilgili geçmişe dönüşler yaşayan bir grup insanı ele alan çekimleri belgesel tarzı olan bir drama. Bir iskandinav dizisi uyarlaması.Dizinin tanıtım videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Perşembe günleri yayınlanacak.

No Ordinary Family

No Ordinary Family

No Ordinary Family : Tipik bir amerikan ailesinin özel güçlere sahip olduktan sonraki hayatları. Başrollerinde Julie Benz (Dexter) ve Michael Chiklis (The Shield, Fantastik Dörtlü) var.Dizinin tanıtım videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Salı günleri yayınlanacak.

Off the Map

Off The Map

Off The Map : Her biri hayata baştan başlamak isteyen 3 doktor, şehrin rahatlığını terk edip, tropikal bir bölgedeki bir klinikte çalışmaya başlıyor. Böylece egzotik ve alışılmadık tıbbi sorunlarla ve kişisel problemleriyle baş etmeye çalışıyor. Grey’s Anatomy’nin yapımcılarından…Dizinin tanıtım videosu şurada.Sezon ortasında başlayacak.

The Whole Truth

The Whole Truth

The Whole Truth : Bir davanın hem savcılık hem de savunma tarafıyla ele alındığı bir avukatlık dizisi.Başrollerden birindeki Joely Richardson, ailesiyle daha fazla zaman geçirme gerekçesiyle diziden çıktığını açıkladı geçen hafta.Dizinin tanıtım videosu şurada.2010 sonbaharında başlayıp, Çarşamba günleri yayınlanacak.