Jack Cutmore-Scott (Deception, Cooper Barrett’s Guide to Surviving Life), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi Jury Duty‘nin başrol oyuncularından biri oldu.

Senaryosunu 9JKL ve Friends with Better Lives dizilerinin yaratıcısı olarak tanıdığımız Dana Klein ile Stephanie Darrow‘un birlikte kaleme alacağı dizi, 2016 yılında BBC Two’da yayınlanıp deneme bölümünden ötesini göremeyen We the Jury‘den uyarlanacak.

Hikayemizin merkezinde bir davada görev almak üzere seçilmiş olan bir grup jüri üyesi yer alacak. Öğle yemeği konusunda bile aynı fikirde olamayan söz konusu grup, hepsi bir kararda hemfikir olana kadar bir arada kalacaklar.

Cutmore-Scott’ın karakteri John ‘Hutty’ Huttman, karizmatik, her yönden kazanan ve doğal bir lider olan bir adama hayat verecek. Alternatif bir jüri üyesi haline sokulmaktan memnun olmayan Hutty, söz konusu görevi kendisi için eğlenceli bir hale getirecek.

Kaynak


Harriet Dyer (The InBetween, The Other Guy, Love Child), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi American Auto‘nun başrol oyuncularından biri oldu.

Superstore’un yaratıcısı Justin Spitzer, tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizinin senaryosunu kaleme alacak isim konumunda. Aaron Kaplan ve Dana Honor ikilisi ona yapımcı koltuğunda eşlik edecekler.

Hikaye, büyük bir Amerikan otomotiv şirketinin Detroit’te yer alan merkez teşkilatında geçecek. Debelenen bir grup yönetici, hızla değişen bir endüstrinin ortasında şirket kimliğini yeniden keşfetmeye çalışacaklar.

Dyer, şirkette hırslı A tipi bir iletişim sorumlusu olan Sadie karakterine hayat verecek.

Kaynak


Quintessa Swindell (Trinkets), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan isimsiz komedi dizisinin başrol oyuncusu oldu.

Suburgatory ve Splitting Up Together dizilerinin yaratıcısı Emily Kapnek, tek kamera yöntemiyle çekilecek olan dizinin senaryosunu kaleme alacak. Dean Holland ise deneme bölümünün yönetmenliğini üstlenecek. İkili aynı zamanda yapımcı olarak da yer alacaklar projede.

Sürprizli bir aşk hikayesi barındırdığı iddia edilen hikaye, Lennon Cochrane (Swindell) isimli, New Yorklu bir genç yetişkini merkezine alacak. Bir aile sırrını öğrenmesinin akabinde Lennon’ın hayatı alt üst olacak.

Lennon, yaratıcı, asi ruhlu, annesi tarafından ciddi bir şekilde şımartılmış bir ergen. Lennon, büyürken nadiren ‘Hayır’ kelimesini duymuş. Her şeyi yapabileceğine inandırılarak yetiştirilmiş, geleneksel kalıplara sığmak gibi bir endişesi olmamış hiçbir zaman için. Erken yaşta müziği keşfeden Lennon, müziği kendini ifade etmenin birincil noktası haline getirmiş. Sahip olduğu şehir hayatı birden alt üst olunca hayatın ona sunduğu yeni koşullara uyum sağlamak için mücadele etmek zorunda kalacak Lennon.

Kaynak


Michael Raymond-James

Michael Raymond-James (Game of Silence, Tell Me a Story, Once Upon a Time), NBC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan La Brea isimli drama dizisinin başrol oyuncusu oldu. James dışında kadroda yer alacağı açıklanan diğer 2 isim ise Karina Logue (Tell Me a Story, Terriers, NCIS: Los Angeles) ve Zyra Gorecki oldular.

Karina Logue

Senaryosunu David Appelbaum‘un kaleme alacağı dizinin yönetmenliğini Thor Freudenthal üstlenecek. Appelbaum’a yapımcı koltuğunda Ken Woodruff, Avi Nir, Alon Shtruzman, Peter Traugott ve Rachel Kaplan eşlik edecek.

Los Angeles’ta gizem dolu, iri bir düden açılır ve bir aileyi ortadan ikiye ayırır. Bir tarafta baba (James) ve kızı (Gorecki), diğer tarafta ise anne ve oğlu kalır. Baba ve kızı, kendilerini açıklanamayan bir ilkel dünyada, bir grup yabancıyla birlikte bulurlar. Güçlü fikirlere sahip bir polis memuru olan Marybeth’in (Logue) de aralarında bulunduğu söz konusu bir grup yabancı, eğer eve bir dönüş yolu var ise o yolu bulmak, içine düştükleri yerin gizemini ortaya çıkarmak ve hayatta kalmak için birlikte çalışmak zorundadırlar.

Kaynak


Tenoch Huerta (Narcos: Mexico) ve Yoshira Escárrega (Dani Who?), Amazon’un Javier Bardem‘in başrolde yer alacağı ve 4 bölümden oluşacak olan isimsiz limitli dizisinin kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Bebe Neuwirth (Madam Secretary, Cheers, Law & Order: Trial by Jury), tekrar eden bir rolle HBO Max’in yaklaşan draması The Flight Attendant‘ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Ariela Barer (Marvel’s Runaways, Atypical), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Rebel‘in kadrosuna katıldı.

Barer, Aiden (İlk eş: Aktör henüz belli değil) ve Rebel‘in (Katey Sagal) isyankar evlatlık kızları Ziggie karakterine hayat verecek.

Kaynak


Jeri Ryan (Body of Proof, Shark, Star Trek: Voyager), MacGyver’ın 4. sezon kadrosuna katıldı.

Ryan, ilk olarak 27 Mart’ta yayınlanacak olan bölümde gözükecek.

Kaynak