Avustralya’nın online yayın yapan dijital platformu Stan’in orijinal dizisi The Other Guy, 13 Aralık 2019 tarihinde 2. sezonuyla dönüyor. Bu da yeni sezonun fragmanı:

İlk sezonu 6 bölümden oluşan komedi drama türündeki dizinin 2. sezonu da yine 6 bölüm sürecek. 17 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanan ilk sezonun yönetmenliğini Kacie Anning üstlenmişti. 2. sezonu ise Gracie Otto yönetmiş.

Matt Okine, yarım saatlik bölümlerden oluşan dizinin yaratıcısı ve aynı zamanda başrol oyuncusu konumunda. Ona The InBetween, No Activity ve Love Child dizilerinden tanıdığımız Harriet Dyer ile Death and Nightingales, Thirteen ve The Fall dizilerinden hatırlanabilecek Valene Kane eşlik etmiş ilk sezonda başrollerde. Okine ve Dyer, ikinci sezonda yine kadrolu oyuncu olarak yer alacaklar dizide. Kane ise tekrar eden bir rolle boy gösterecek bu kez.

Dizi, 2. sezon için kadrosunu 2 tanıdık simayla takviye etmiş durumda. Picnic at Hanging Rock, Camp ve Romper Stomper dizilerinden tanıdığımız Lily Sullivan ile Newton’s Law ve Jack Irish dizilerinden hatırlanabilecek Claudia Karvan yeni sezonda bizlerle olacak.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle:

Başarılı bir radyo sunucusu olan AJ Amon (Okine), yaklaşık 10 yıldan sonra kendini beklenmedik bir şekilde yeniden randevu havuzunda buluyor. Buna sebep olan şey ise AJ’in uzun yıllardır birlikte olduğu kız arkadaşı Olivia Collins’in (Kane) en iyi arkadaşıyla bir süredir devam eden gizli ilişkisinin farkına varmış olması.

Bu da dizinin ilk sezon fragmanı bu arada:

Kaynak