Walmart’a bağlı online dijital platform Vudu’nun ilk orijinal dizisi Mr. Mom, 12 Eylül 2019 tarihinde izleyiciyle buluşacak. 1983 yılı yapımı aynı isimli sinema filminden uyarlanan dizi, 12 bölümden oluşacak. Bu da dizinin fragmanı:

Komedi türündeki dizinin yaratıcıları, Mike Culbert, Mike Pellettieri ve Leslie Rathe. Culbert ve Pellettieri’ye yapımcı koltuğunda Andrea Anders, Hayes MacArthur, Julian Franco, Rachel Derrico, Michael Schreiber ve Jay Torres eşlik edecek. Andrea Anders ve Hayes MacAerhur  dizinin başrollerini paylaşacak.

Mr. Mom, Megan ve Greg isimli evli bir çifti merkezine alacak. Megan, son 5 yılını evde 2 çocuğunu yetiştirerek geçirmiş bir anne. Bu 5 yılın ardından beklenmedik bir şekilde hayalindeki işi buluyor ve evde çocuklara bakma sırası Greg’e geçiyor. Greg evde çocuklarla ilgilenirken oldukça zorlanacak; Megan ise çalışmaktan ayrı kaldığı bu 5 yıllık süreçte epey değişmiş olduğunu fark edecek. İkili tüm bunların ortasında evlilikleri için biraz zaman bulmaya çalışacaklar.

Çiftin oğulları Zack rolünde Cary Christopher‘ı, kızları Hannah rolünde ise CatherineElizabeth Last ikizlerini izleyeceğiz. Michelle Ortiz ve Minni Jo tekrar eden rollerle kadroda yer alacak. Konuk oyuncu havuzunda ise Seth Morris, Joey Kern, Parvesh Cheena, James Paxton ve Jenna Boyd gibi tanıdık isimler yer alacak.

Andrea Anders’i Joey, The Class, Mr. Sunshine ve Better Off Ted gibi komedi dizilerinden tanıyoruz. Hayes MacArthur’u ise Perfect Couples, Angie Tribeca ve Go On gibi komedi dizilerinden hatırlayabilirsiniz.

Kaynak