Geçtiğimiz sene 19 dizi yayınlayan NBC, 12 dizisine onay verip 7 dizisini iptal etti. Bu sene ise 8 yeni diziye onay verdi. Bunların 2’si komedi 6’sı drama dizisi. Bu dizilerden 3 tanesi sonbaharda yayınlanacak, kalan 5 tanesi ise sezon ortasında veya yaz sezonunda yayınlanacak.

SONBAHAR DÖNEMİ

MANIFEST

Konu: Bir uçak, uçuş sırasında kaybolur ve 5 sene boyunca o uçaktan haber alınamaz. 5 sene sonra hiçbir şey olmamış gibi uçak geri döner; ancak uçaktaki yolcular için zaman hiç geçmemiştir. Karakterlerimiz, 5 sene geçen hayata ve değişen düzenlerine adapte olmaya çalışırlar. Bir yandan da bu olayın gizemi araştırılır.

Oyuncular:  Josh DallasMelissa RoxburghAthena KarkanisLuna BlaiseParveen Kaur ve J.R. Ramirez 

Mutfaktakiler: David Frankel, Jeff Rake ve Robert Zemeckis

Yayın Bilgisi: 24 Eylül Pazartesi günü saat 22:00’de The Voice’un arkasından yayınlanacak. Rakipleri The Good Doctor, 9-1-1, Arrow ve Bull

Fragman:


 

NEW AMSTERDAM

Konu: Dizi, Twelve Patients: Life and Death at Bellevue Hospital isimli kitaptan esinlenerek uyarlanacak.

Max Goodwin, ABD’nin en eski kamu hastanesi sayılan Bellevue Hastanesi’nde çalışmaktadır. Kendisi işinde çok iyidir; fakat üstlerini dinlemez ve bildiğini okuyan bir doktordur. Max, eski kurallarla yönetilen ve artık çağın gerisinde kalan bu hastaneye yeni bir soluk getireceğine inanmaktadır ve ona göre hareket etmektedir. Daha önce büyük başarılara imza atmış bu hastaneyi eski günlerinde döndürmeye çalışacaktır.

Oyuncular:Ryan Eggold, Freema Agyeman, Janet Montgomery, Jocko Sims, Anupam Kher ve Tyler Labine

Mutfaktakiler:Eric Manheimer, David Schulner ve Peter Horton

Yayın Bilgisi: 25 Eylül Salı günü saat 22:00’de This is Us’ın arkasından yayınlanacak. Rakipleri The Rookie ve NCIS: New Orleans

Fragman: Fragman için tık.


 

I FEEL BAD

Konu: Emet, iyi bir eş, anne ve kariyeri de güzel giden bir kadındır. Her şeye mükemmel bir şekilde sahip olmaya çalışırken aslında öyle olmadığını ve kendisini kötü hissettiğini fark eder.

Oyuncular:Paul Adelstein, Sarayu BlueJames BuckleyAisling Bea ve Johnny Pemberton

Mutfaktakiler:Aseem Batra, Dave Becky, Amy Poehler, Julie Anne Robinson, Joshua D. Maurer

Yayın Bilgisi: 4 Ekim Perşembe günü saat 21:30’da yayınlanacak. Rakipleri Lagacies, Murphy Brown, Station 19 ve NFL FOOTBALL

Fragman: Fragman için tık.


 

SEZON ORTASI

THE ENEMY WITHIN

Konu: Erica Shepherd, eski bir CIA ajanıdır. Şimdilerde ise eylemlerinden dolayı vatan haini olarak damgalanmış, insanlar tarafından nefret edilen birisidir ve yüksek güvenlikli bir hapishanede tutulmaktadır. Ülkeyi tehdit eden ve yakalanamayan suçlular vardır. FBI ajanı Will Keaton bu kişileri yakalamak için onlar gibi düşünen birine ihtiyacı olduklarını bildirir. Bunun üzerine Erica Shepherd hapishaneden çıkartılarak FBI ile işbirliği karşılığında birlikte çalışmaya başlar.

Oyuncular: Jennifer Carpenter, Morris ChestnutRaza Jaffrey ve Kelli Garner 

Mutfaktakiler:Vernon Sanders, Ken Woodruff ve Mark Pellington

Yayın Bilgisi: Sezon ortasında başlayacak.

Fragman: Henüz yok.


 

THE VILLAGE

Konu: The Village apartmanına hoş geldiniz. Bu apartman, birbirinden farklı insanları bir araya getiren bir yapıya sahiptir. Sarah, hemşire ve tek başına çocuğunu yetiştirmeye çalışan bekar bir anne, beklemediği yaşlı bir oda arkadaşına sahip olan hukuk öğrencisi Gabe, oğlunun velayetini devletten almaya çalışan bir anne olan Ava, savaştan yeni çıkmış bir gazi olan Nick ve aşklarıyla apartmanın kalbi olan Ron ile Patricia bu apartmanın sakinleri oluyorlar. Birbirleri ile olan hikayeleri, kendi hayatlarını sürdürme çabalarını izleyeceğiz.

Oyuncular: Michaela McManusGrace Van DienMoran AtiasWarren Christie ve Lorraine Toussaint 

Mutfaktakiler: Mike Daniels, Jessica Rhoades ve Minkie Spiro

Yayın Bilgisi: Sezon ortasında yayınlanacak.

Fragman: Henüz yok.


 

ABBY’S

Konu: Abby, Afganistan’da görev yapmış eski bir askerdir. Şimdi ise San Diego’da ruhsatsız bir bar işletmektedir. Abby’nin barında diğerlerinde görülmeyen bir takım kurallar vardır. Bunları müşterilerine uygulamakta bir sakınca görmez. Müşterilerini ailesinin bir üyesi gibi görür.

Oyuncular:Natalie Morales, Neil Flynn, Nelson Franklin, Jessica Chaffin, Leonard Ouzts ve Kimia Behpoornia

Mutfaktakiler: Josh Malmuth, Michael Schur, David Miner ve Pamela Fryman

Yayın Bilgisi: Sezon ortasında başlayacak.

Fragman: Henüz yok.


 

THE INBETWEEN

Konu: Cassie Bishop, özel bir yetenekle doğmuş birisidir. Ölüleri görüp onlarla iletişim kurabiliyordur. Cassie bu yeteneğini sevmese de onunla yaşamak zorundadır. Bir gün dedektif arkadaşının davasına yardım eder ve bu olaydan sonra polisle birlikte çalışmaya başlar.

Oyuncular: Harriet DyerAnne-Marie JohnsonChad James Buchanan ve Paul Blackthorne

Mutfaktakiler: Moira Kirland, David Heyman, Nancy Cotton ve Charlotte Sieling

Yayın Bilgisi: Sezon ortasında başlayacak.

Fragman: Henüz yok.


 

THE GILDED AGE

Konu: NBC, ünlü dizi Downton Abbey’in yaratıcısı olan Julian Fellowes’un yeni dizisi The Gilded Age’e 10 bölümlük onay verdi. Dizi 1880’li yılların New York’unda geçecek.

Oyuncular: Belli değil.

Mutfaktakiler: Julian Fellowes

Yayın Bilgisi: 2019 yılı içerisinde yayınlanacak.

Fragman: Henüz yok.