Dean Norris (Breaking Bad, Claws, Under the Dome), Superstore’un 5. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Griffin Matthews (Dear White People, Cashmere Mafia, Ballers), HBO Max’in yaklaşan draması The Flight Attendant‘ın kadrosuna katıldı.

Diziyle ilgili bugüne kadar çıkan tüm haberler için tıklayın.

Kaynak


Rafael Casal (Are You Afraid of the Dark?), tekrar eden bir rolle Showtime’ın yaklaşan limitli dizisi The Good Lord Bird‘ün kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Tom Lipinski (Madoff, Suits, The Knick), tekrar eden bir rolle TNT’nin yaklaşan draması Snowpiercer‘ın 2. sezonunun kadrosuna katıldı.

Kaynak


Danny Sapani (Harlots, MotherFatherSon, Penny Dreadful), Olive Gray (Dark Mon£y) ve Charlie Murphy (Peaky Blinders, Happy Valley, The Last Kingdom), Showtime’ın yaklaşan dizisi Halo‘nun kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Rachel Keller

Rachel Keller (Legion, Fargo, The Society) kadrolu oyuncu olarak; Emily Bergl (Shameless, Men in Trees, Desperate Housewives), Tiera Skovbye (Riverdale, Once Upon a Time), Lena Georgas (Kingdom Hospital) ve Chris Mason (Lightfields, The Fades, Broadchurch) ise tekrar eden rollerle Dirty John’un 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Emily Bergl

Tiera Skovbye

Lena Georgas

Chris Mason

Kaynak


Henri Esteve (Homecoming, Revenge), Raigan Harris ve Andrew Liner, tekrar eden rollerle Grown-ish’in 3. sezon kadrosuna dahil oldular.

Kaynak


Augustus Prew (Special, Pure Genius, Prison Break), Scott Evans (Grace and Frankie, Daytime Divas), Ayden Mayeri (Homecoming, New Girl), Lukas Gage (Euphoria, American Vandal), Chester Lockhart ve Adam Faison (Here and Now), Into The Dark’ın 27 Aralık’ta yayınlanacak olan yılbaşı temalı ve ‘Midnight Kiss’ isimli bölümünün kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Erin Pineda (American Princess), Magnum P.I.’ın 2. sezonunun 22 Kasım’da yayınlanacak olan 9. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Kaitlyn Dever (Unbelievable, Last Man Standing, Justified) ve Jonathan Tucker (Kingdom, City on a Hill, Snowfall), Hulu’nun yaklaşan antoloji dizisi Monsterland‘in ilk bölümünün başrol oyuncuları oldular.

Bölümlük korku hikayeleri anlatacak olan dizi, Nathan Ballingrud‘un North American Lake Monsters isimli kısa hikayelerden oluşan kitabından uyarlanacak. Deniz kızları, düşmüş melekler ve diğer garip yaratıklarla ilgili hikayeler sunacak. Umutsuz eylemlere sürüklenen insanlar, hayatlarını tamir etmek için girişimlerde bulunacaklar ve en sonunda insanla canavar arasında incecik bir çizgi olduğunu gösterecekler.

Mary Laws, dizinin yaratıcısı, senaristi ve yapımcılarından biri konumunda. Lucan Toh ve Babak Anvari ise ona yapımcı koltuğunda eşlik edecekler.

Dever, hayat mücadelesi içindeki 19 yaşında bir garsona hayat verecek bölümde. Toni isimli bu genç garson, küçük bir kız çocuğu annesi. Hayatından bezmiş durumda. Louisiana’da aile, para ve daha iyi bir şeye sahip olma umudu olmadan debelenip duruyor. Hayatı, görünürde çıkışı olmayan uzun ve karanlık bir otoyola benziyor tabiri caizse. Hal böyleyken Alex (Tucker) isimli garip ve gizemli bir adamla tanışıyor ve hikayemiz başlıyor.

Kaynak