Henry Ian Cusick (Lost, The 100, The Passage), MacGyver’ın 4. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Netflix’in antoloji türündeki korku dizisi The Haunting of Hill House’da izlediğimiz Victoria Pedretti, dizinin 2020 yılı içerisinde izleyiciyle buluşması planlanan The Haunting of Bly Manor isimli 2. sezonunda da kadroda yer alacak. Pedretti, sezonun başrol oyuncularından biri olacak.

Kaynak


Chris Klein (The Flash, Wilfred, American Pie film serisi), Jamie Lynn Spears ve Justin Bruening (Knight Rider, Ringer, Good Behavior), Netflix’in yaklaşan dizisi Sweet Magnolias‘ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Kaley Cuoco (The Big Bang Theory, 8 Simple Rules… for Dating My Teenage Daughter), WarnerMedia’nın yeni açılacak online dijital platformunda yayınlanacak olan The Flight Attendant isimli dramanın başrol oyuncusu oldu.

Chris Bohjalian‘ın en çok satanlar arasına giren aynı isimli romanından uyarlanacak hikaye, Cuoco tarafından canlandırılacak olan Cassandra Bowden isimli bir uçuş görevlisini merkezine alacak. Cassandra, Dubai’de bir otel odasında akşamdan kalma bir şekilde uyandığında bitişiğinde bir ceset mevcuttur. Cassandra, yaşadığı şokun ardından durumla ilgili polisi bilgilendirmek yerine New York uçuşu için hızlıca oradan uzaklaşır. New York’a vardıklarında orada onu FBI ajanları beklemektedir. Onun son konakladığı yer hakkında birkaç sorusu olan FBI ajanları… Neler olup bittiğini hatırlamayan, kafasında parçaları bir araya getiremeyen Cassandra, gerçekten bir katil olabileceğinden şüphelenmeye başlar.

Dizinin yapımcı koltuğunda Cuoco’ya Greg Berlanti, Sarah Schechter ve Steve Yockey eşlik edecek.

Kaynak