Betty Gilpin (GLOW, Masters of Sex, Nurse Jackie), American Crime Story‘nin 3. sezon kadrosuna katıldı. Ann Coulter’ı canlandıracak.

Kaynak


Dean Norris (Breaking Bad, Claws, Under the Dome), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi United States Of Al‘in kadrosuna katıldı.

Norris, Parker Young’ın karakteri Riley‘nin babası Art karakterine hayat verecek dizide.

Kaynak


David Arquette (CleanersIn Case of Emergency), Deputy’nin 7. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Eddie Marsan (Ray Donovan, River), Amazon’un yaklaşan draması The Power‘ın kadrosuna katıldı.

Kaynak


Tosin Cole

Tosin Cole (Doctor Who), AMC’nin yaklaşan draması 61st Street‘in başrol oyuncularından biri oldu. Kadroya dahil olan bir başka isim ise Bentley Green (Snowfall, Mr. Iglesias) oldu.

Kaynak


Wayne Brady (Colony, How I Met Your Mother), Black Lightning’in 3. sezonunun 10 Şubat’ta yayınlanacak olan 13. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Julie Berman

Julie Berman (Casual, Chicago Med, 7th Heaven) ve Paula Newsome (Chicago Med, Barry, Women’s Murder Club), The Unicorn’un 13 Şubat’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacaklar.

Paula Newsome

Kaynak


John Harlan Kim

John Harlan Kim (The Librarians, Pandora) ve Annika Marks (The Fosters, Waco), Hawaii Five-0’nun 10. sezonunun 7 Şubat’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacaklar.

Annika Marks

Kaynak


Daphne Zuniga

Daphne Zuniga (One Tree Hill, Melrose Place, Beautiful People), Brian Ames (Awkward, Westworld) ve Andy Comeau (Huff, House MD), NCIS’in 17. sezonunun 11 Şubat’ta yayınlanacak olan 15. bölümüne konuk olacaklar.

Brian Ames

Kaynak


Brian Letscher (Scandal, Valor), NCIS: New Orleans’ın 6. sezonunun 16 Şubat’ta yayınlanacak olan 11. bölümüne konuk olacak.

Kaynak


Katey Sagal (Married with Children, 8 Simple Rules… for Dating My Teenage Daughter, Sons of Anarchy), ABC’nin deneme bölümü siparişleri arasında yer alan drama dizisi Rebel‘in başrol oyuncusu oldu.

Erin Brockovich‘in hayatından esinlenilerek kaleme alınacak olan dizinin senaryosunu Krista Vernoff kaleme alacak. Brockovich ve Vernoff’a yapımcı koltuğunda John Davis ve John Fox gibi isimler eşlik edecek.

Dizi, Annie “Rebel” Bello (Sagal) isimli, hukuk diploması olmayan, mavi yakalı bir yasal savunucuyu (legal advocate) merkezine alacak. Rebel, eğlenceli, dağınık, zeki ve korkusuz bir kadın. Sevdiği insanları ve kavgasını verdiği konuları umutsuzca önemseyen biri.

Kaynak