Genesis Rodriguez

Genesis Rodriguez (Time After Time, Man on a Ledge, Hours), Natalie Martinez (The I-Land, Into the Dark, Death Race), Brian Geraghty (The Alienist, Chicago P.D., Boardwalk Empire) ve Keilani Arellanes, Quibi’nin yaklaşan dizisi The Fugitive‘in kadrosuna katıldılar.

Natalie Martinez

Brian Geraghty

Kaynak


Jean Smart

Jean Smart (Legion, Watchmen, Samantha Who?) ve Jason Alexander (Hit the Road, The Grinder, Seinfeld), Mad About You’nun diriliş sezonunun 18 Aralık’ta izleyiciyle buluşacak olan 2. yarısına konuk olacaklar.

Jason Alexander

Kaynak


HBO Max’in yaklaşan draması The Flight Attendant’ta kız kardeş buluşması yaşanacak. Dizinin başrol oyuncusu Kaley Cuoco’nun küçük kız kardeşi Briana Cuoco‘nun tekrar eden bir rolle kadroya dahil olduğu açıklandı.

Kaynak


Parker Young

Parker Young (Imposters, Suburgatory, Enlisted) ve Adhir Kalyan (Rules of Engagement, Second Chance, Aliens in America), CBS’in deneme bölümü siparişleri arasında yer alan komedi dizisi United States Of Al‘in başrol oyuncuları oldular.

Komedi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Chuck Lorre‘nin yapımcılarından biri olduğu dizinin senaryosunu Lorre’un The Big Bang Theory’de beraber çalıştığı David Goetsch ve Maria Ferrari ikilisi birlikte kaleme alacaklar. Çoklu kamera yöntemiyle çekilecek olan dizinin yapımcı kadrosunda Lorre, Goetsch ve Ferrari’ye ek olarak Reza Aslan ve Mahyad Tousi de yer alacak.

Ohio’da yaşayan ve sivil yaşama yeniden adapte olmak için yoğun bir mücadele veren Riley (Young) isimli bir savaş gazisi denizci ile Afganistan’da ordu emrinde tercüman olarak hizmet verdikten sonra ABD’de yeni bir hayata başlamak amacıyla ülkeye yeni gelen Al‘in (Kalyan) arasındaki arkadaşlığa odaklanacak United States Of Al.

Adhir Kalyan

Kaynak 1

Kaynak 2


Brett Tucker

Brett Tucker (Mistresses, Station 19, Newton’s Law) ve Charlie Brooks (Wired, Bleak House), İngiltere’nin Channel 5 ve Avustralya’nın Network Ten dizilerinin ortak yapımcısı olacağı Breathless isimli dramanın başrol oyuncuları oldular.

4 bölümden oluşacak olan gerilim türündeki dizinin çekimlerine 2020 yılı içerisinde Melbourne’de başlanacak. Yönetmenliğini Scott Major‘ın üstleneceği dizinin senaryosunu Jason Herbison kaleme alacak.

Dizinin konusu ise kısaca şu şekilde lanse ediliyor:

Bir İngiliz kadın (Brooks) ve kocası (Tucker), aldatma vakasıyla sarsılan evliliklerine yeni bir başlangıç yapmak adına Avustralya’ya taşınıyorlar. Hal böyleyken genç bir dadıyı işe alıyorlar Avustralya’daki yeni evlerinde. Göründüğü kadar masum olmayan ve ölümcül sonuçlar doğuracak olan bir dadı.

Charlie Brooks

Kaynak