Timothy Olyphant (Santa Clarita Diet, Justified, Deadwood), Fargo’nun 4. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Tim Matheson (Hart of Dixie), tekrar eden bir rolle This Is Us’ın 4. sezon kadrosuna dahil oldu.

Matheson, Mandy Moore’un karakteri Rebecca‘nın babası Dave karakteriyle karşımıza çıkacak dizide.

Kaynak


Jackie Cruz

Jackie Cruz (Orange Is the New Black) ve Charlyne Yi (House M.D.), tekrar eden rollerle Good Girls’ün 3. sezon kadrosuna katıldılar.

Charlyne Yi

Kaynak 1

Kaynak 2


Marilyn Manson, tekrar eden bir rolle American Gods’ın 3. sezon kadrosuna katıldı. Manson, 4 bölümde gözükecek.

Kaynak


Robert Glenister

Robert Glenister (Hustle, Paranoid, Close to the Enemy), Strike‘ın 3. sezon kadrosuna katıldı. Ayrıca dizinin ilk sezonunda tekrar eden bir rolle yer alan Natasha O’Keeffe‘nin 3. sezonda Charlotte Campbell rolüyle geri döneceği açıklandı.

Kaynak


Kiefer Sutherland (24, Designated Survivor, Touch) ve Boyd Holbrook (Narcos), Quibi’nin dizi onayı verdiği The Fugitive‘in başrol oyuncuları oldular.

İlk olarak altmışlı yılların ortasında bir TV dizisi olarak karşımıza çıkan The Fugitive, 1993 yılında Harrison Ford‘un başrolde yer aldığı bir sinema filmi olarak beyaz perdede yerini almıştı. 2000 yılında ise CBS ekranlarında ömrü tek sezonla sınırlı kalan bir dizi olarak karşımıza çıktı bir uyarlamayla daha.

Yeni uyarlama dizinin çekimlerine Ekim ayının ortalarında başlanacak. Dizinin senaryosunu Scorpion ve Breakout Kings dizilerinin yaratıcısı olan ve aynı zamanda Prison Break’te de yazarlık yapmış olan Nick Santora kaleme alacak. Stephen Hopkins ise yönetmen koltuğunda oturan isim olacak.

Sutherland ve Holbrock, önceki projelerde yer almayan iki yeni karakter olan Dedektif Clay Bryce ve Mike Ferro karakterlerine hayat verecekler.

Kaynak