Laura Mennell (Haven, Loudermilk, Van Helsing, Alphas), History Channel’ın 10 bölümlük onay verdiği UFO draması Blue Book‘un başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Felicia Day (Supernatural, Eureka), The Magicians’ın 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Russell Hornsby (Grimm), Tim Matheson (Hart of Dixie) ve Dina Meyer (Sequestered, Birds of Prey, Beverly Hills, 90210), tekrar eden rollerle The Affair’ın 4. sezon kadrosuna dahil oldu.

Hornsby, diziye yine 4. sezonda katılacak olan Sanaa Lathan‘ın karakteri Janelle‘in eski kocası Carl Gatewood olarak karşımıza çıkacak. Matheson ve Meyer ise Allison‘ın geçmişten tanıdığı bir çifte hayat verecek.

Kaynak


Robin Weigert (Deadwood, Sons of Anarchy, Big Little Lies) ve Rowena King (Of Kings and Prophets), AMC’nin yaklaşan draması Dietland‘ın kadrosuna katıldılar.

Robin Weigert

Rowena King

Kaynak 1

Kaynak 2


Şarkıcı Josh Groban, Netflix’in komedi drama türündeki yaklaşan dizisi The Good Cop‘ın başrol oyuncularından biri oldu.

Kaynak


Stephan James (Shots Fired, The L.A. Complex), Amazon’dan 2 sezonluk onayı kapan, Hollywood’un yıldız isimlerinden Julia Roberts‘ın başrolde olacağı Homecoming isimli yarım saatlik bölümlerden oluşacak dramanın bir diğer başrol oyuncusu oldu.

Kaynak


Willa Fitzgerald (Scream, Alpha House, Royal Pains), E!’nin deneme bölümü siparişi verdiği #Fashionvictim isimli kara komedinin başrol oyuncusu oldu.

Senaryosunu Daniel Waters‘ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini kardeşi Mark Waters‘ın yapacağı, yapımcı koltuğunda bu ikiliye Leslie Greif ve Jessica Tuchinsky‘nin eşlik edeceği bir saatlik kara komedi, teknoloji ve haberleşme çağının tüm gelişmelerini özümsemiş yeni nesil bir seri katil olan Anya St. Clair (Fitzgerald) karakterini merkezine alacak.

Kaynak