You Me Her ve Rogue gibi dizileri ile tanınan Audience Network‘te yeni bir komedi daha başladı: Loudermilk

 

Dumb and Dumber ve There’s Something About Mary gibi filmlerin yaratıcısı Peter Farrelly ile Bobby Mort, dizinin yaratıcıları olarak karşımıza çıkıyor. Farrelly, dizinin yönetmen koltuğunda da oturacak. Yapımcı kadrosunda ise Farrelly ve Mort dışında Mark BurgDavid GuillodBart Peters ve Chris Long gibi isimler de var.

Loudermilk, ortalama yarımşar saatlik bölümlerden oluşacak. 17 Ekim 2017 tarihinde başlayan ilk sezonu 10 bölümden oluşacak.

KONU

Sam Loudermilk, iyileşen bir alkolik. Şimdilerde madde bağımlılığı danışmanlığı yapıyor. Fakat danışmanlığını yaptığı kişilere karşı son derece kötü bir tutuma sahip. Her şey hakkında son derece kötü bir tutum! Sadece danışmanlığını yaptığı kişileri değil hayatındaki herkesi kızdırmayı başarıyor. İçki konusunda kendini kontrol altında tutmasına karşın Loudermilk fark eder ki ‘Hayat tamamıyla karışık olduğu zaman temiz kalmak daha kolaydır.’

KARAKTERLER VE OYUNCULAR

Ron Livingston (Band of Brothers, Search PartySex and the City), Loudermilk rolüyle başrolde izlediğimiz isim konumunda. Kahveyi çok seviyor, kadınlarla arası pek iyi sayılmaz ve asabi biri.

Will Sasso (Less Than Perfect), Loudermilk’in en yakın arkadaşı Ben karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Laura Mennell (Haven, Van Helsing, Alphas), Loudermilk’in güzel komşusu Allison karakterine hayat veriyor.

Anja Savcic (Strange Empire) ise Loudermilk’in danışmanlığını yapacağı genç bir kız olan Claire karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Livingston’a eşlik edecek diğer isimler ise şöyle: Toby Levins (The 100), Timothy Webber (Cedar Cove, Once Upon a Time) ve Mark Brandon.

FRAGMAN

YAZARIN NOTU

İyi bir kadro kurulmuş ama hikaye olarak pek yeterli gelmedi bana ilk bölüm itibariyle dizi. Komedi miktarının da pek tatmin edici seviyelerde olduğunu söylemek mümkün değil. Belki de yanlış zamanda denedim ama şu an için ilk izlenimim bu dizi ile ilgili.

İzleyecek olanlara iyi seyirler.