You Me Her ve Rogue dizileri ile tanınan Audience Network’ten yeni bir komedi daha geliyor: Loudermilk

Dizinin konusu kısaca şöyle:

Sam Loudermilk, iyileşen bir alkolik. Şimdilerde madde bağımlılığı danışmanlığı yapıyor. Fakat danışmanlığını yaptığı kişilere karşı son derece kötü bir tutuma sahip. Her şey hakkında son derece kötü bir tutum! Sadece danışmanlığını yaptığı kişileri değil hayatındaki herkesi kızdırmayı başarır. İçki konusunda kendini kontrol altında tutmasına karşın Loudermilk fark eder ki ‘Hayatın tamamıyla karışık olduğu zaman temiz kalmak daha kolaydır.’

Dumb and Dumber ve There’s Something About Mary gibi filmlerin yaratıcısı Peter Farrelly ile Bobby Mort, dizinin yaratıcıları olarak karşımıza çıkıyor. Farrelly, dizinin yönetmen koltuğunda da oturacak. Yapımcı kadrosunda ise Farrelly ve Mort dışında Mark BurgDavid GuillodBart Peters ve Chris Long gibi isimler de var.

Ron Livingston (Band of Brothers, Search PartySex and the City), Loudermilk rolüyle başrolde izleyeceğimiz isim olacak. Livingston’a eşlik edecek diğer isimler ise şöyle: Will Sasso (Less Than Perfect), Laura Mennell (Haven, Van Helsing, Alphas), Anja Savcic (Strange Empire), Toby Levins (The 100), Timothy Webber (Cedar Cove, Once Upon a Time) ve Mark Brandon.

İlk sezon 17 Ekim 2017 tarihinde başlayacak ve 10 bölümden oluşacak.

Kaynak