Bir adam ne kadar çok konuşabilir ya da şöyle söyleyelim, bir adamı kimse susturamaz mı? Bildiği doğruları söylemekten çekinmeyen, karşısındakine göre değil, kafasına göre konuşan bir adamın hikayesinin yer aldığı, daha önce şurada azıcık bahsedilen dizimiz $#*! My Dad Says hakkında daha fazlası yazımızın devamında.

Ön Bilgi: Dizimizin adı orijinal adındaki “shit” kelimesi argo olduğundan kullanılamadığı için hem IMDB‘deki, hem de ülkemizde yayınlandığı Cnbc-e‘deki sayfalarında “$#*! My Dad Says” şeklinde yazılıyor.Hatırlatma: Şuradaki yazıda da göreceğiniz üzere, dizimiz iptal edilerek yayından kaldırıldı. Maalesef elimizde tadımlık, 18 bölümlük tek sezonu var.

Henry, Vince, Bonnie, Ed

Dizimizin konusu: Ed, kendi halinde, kendince yaşayan emekli bir aile babasıdır. Oğullarından uzakta(!), güzel, sakin bir hayat sürmektedir. Ne var ki tam bu sırada Amerikan Rüyası biter ve kabus dolu ekonomik kriz patlak verir. Yazarlık yapan oğlu Henry kriz sebebiyle işinden olur ve çareyi babasının yanına sığınmakta bulur. Babasının şefkatli kucağını beklerken, dikenli dili ile karşılaşan Henry, bir yandan iş arayacak bir yandan da babası ile “iyi” ilişkiler kurup onun diline düşmemeye çalışacaktır.Dizimizin oyuncuları:

Dr. Edison  Jonathan Sadowski  Nicole Sullivan  Will Sasso

Dr. Edison Jonathan Sadowski Nicole Sullivan Will Sasso

* Çok konuşan adam Ed (Dr. Edison Milford Goodson III ) rolünde ilk Star Trek‘in kaptanı Kirk olarak tanıdığımız William Shatner;* Parasız ama vefalı, çaresiz oğul Henry rolünde, Jonathan Sadowski;* Hep zengin olmayı düşleyen, hep zenginlerle arkadaş olmayı bekleyen Bonnie Goodson (Ed’in büyük oğlunun eşi) rolünde Nicole Sullivan;* Bonnie’ye nazaran fakirken de mutlu olan güzel insan (Ed’in büyük oğlu) Vince Goodson rolünde Will Sasso oynuyor.Akşam vakti izleyip gülecek vaktiniz var ise gülerken “Ah, bir de düşündürse” diyorsanız, dizimiz tam size hitap ediyor diyebilirim. Ed‘in dilinin kemiği olmadığını tekrar hatırlatıyor ve keyifli seyirler diliyor, oyuncu röportajı ve diziden sahneler içeren bir seyir listesi ile sizleri baş başa bırakıyorum.