Michaela Watkins (Casual, Trophy Wife, The New Adventures of Old Christine), birden fazla bölümle The Mick’in 2. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Hayley Lovitt (Powers), FOX’un yaklaşan draması The Gifted’ın kadrosuna dahil oldu.

Kaynak


Dina Meyer (Scoundrels, FriendsSequestered), tekrar eden bir rolle The Magicians’ın 3. sezon kadrosuna katıldı.

Kaynak


Stephanie J. Block (Madam Secretary, Orange Is the New Black) ve Mark Tallman (State of Affairs, Time After Time, Damages) tekrar eden rollerle NBC’in 2017-2018 sezonu yeni dramaları arasında yer alan Rise’ın kadrosuna katıldılar.

Kaynak


Michael Beasley (Bloodline, Powers, Magic City), tekrar eden bir rolle

Escape At Dannemora‘nın kadrosuna katıldı.

Ben Stiller‘ın yapımcı ve yönetmen koltuğunda oturacağı Showtime’ın limitli dizisi Escape At Dannemora’nın eski ismi Escape at Clinton Correctional‘dı.

Kaynak


Los Angeles Lakers forması giyen genç basketbolcu Lonzo Ball, Fuller House’un 3. sezonuna konuk olacak.

Kaynak


Kristopher Turner (This Life, Saving Hope, The L.A. Complex) ve Stephen Arbuckle (Happy Town), tekrar eden rollerle Falling Water’ın 2. sezon kadrosuna katıldılar.

Kaynak

Kristopher Turner

Stephen Arbuckle


Christopher Eccleston (The Leftovers, Doctor Who, The A Word) ve Paula Malcomson (Ray Donovan, Deadwood, Caprica, Sons of Anarchy), BBC’nin yaklaşan aile draması Come Home‘un başrol oyuncuları oldular.

Danny Brocklehust‘ın kaleme alacağı dizinin çekimleri Kuzey İrlanda’da yapılacak ve BBC One ekranlarında yayınlanacak.

Hikaye, evlilik, ebeveynlik ve bir annenin hayatındaki sıfırlama düğmesine bastığında neler olacağı gibi konulardaki bulanık gerçekleri açıklamaya çalışacak. Marie (Malcolmson) isimli bir anne, kayıp kocası Greg (Eccleston) ve 3 çocuğu hakkında hayatının en zor kararını vermek üzeredir ve bundan sonra her şey sarpa saracaktır.

Kaynak